Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Gençlik Meclisi, son toplantısını gerçekleştirdi

Yalova Kent Konseyleri, üç yıllık görev süresinin ardından seçim sürecine girdi. Seçimlerin ardından konsey bünyesinde faaliyet gösteren Meclisler ve Çalışma Grupları yeniden oluşturulacak.

Haber Giriş Tarihi: 25.06.2024 00:22
Haber Güncellenme Tarihi: 25.06.2024 00:22
Kaynak: Murat Can Aytemur
Yalova Gençlik Meclisi, son toplantısını gerçekleştirdi

Yalova Kent Konseyi bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Meclisi, 3 yıllık görev süresi sonuna yaklaşırken son yürütme kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyeleri de tam kadro katıldılar. Toplantıda geçmiş proje değerlendirmesi, kurumsal kimlik ve gelecek seçim dönemi hakkında istişareler yapıldı.

Toplantının ardından bir açıklama yapan Gençlik Meclisi Başkanı Fatih Ayaz, "2022-2024 dönemi boyunca birlikte çalıştığımız tüm gönüllülerimize teşekkür ederiz. Meclisimize en ufak katkıda bulunan herkese minnettarız. Geçmiş projelerimizi değerlendirerek, kurumsal kimliğimizi güçlendirme ve gelecek seçim dönemine yönelik planlamalarımızı yapma fırsatı bulduk. Yeni dönemde de aynı özveri ve kararlılıkla çalışacağımıza inanıyorum," dedi.

Yalova Kent Konseyi seçimlerinin ardından, Gençlik Meclisi ve diğer çalışma gruplarının yeniden yapılandırılacağı belirtildi. Yeni dönemde, gençlerin daha aktif ve etkili bir şekilde katılım göstermeleri için çeşitli planlamalar yapılacağı ifade edildi.

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.