Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YAÜ’de Kariyer Günleri Etkinliği Gerçekleştirildi

Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından, düzenlenen Kariyer Günleri kapsamında Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanvekili Koray Girgin, öğrencilerle buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 03.07.2024 05:24
Haber Güncellenme Tarihi: 03.07.2024 05:24
Kaynak: Murat Can Aytemur
YAÜ’de Kariyer Günleri Etkinliği Gerçekleştirildi

Spor Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenmekte olan ve çok sayıda öğrenciye gelecekleri hakkında fikir kazandıran, ‘Kariyer Günleri’ kapsamında Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu Başkanvekili Koray Girgin, Yalova Üniversitesi’nde öğrenciler ile buluştu. Gerçekleştirilen etkinlikte antrenörlük ve spor yönetimi konularında önemli bilgiler paylaşan Girgin, aynı zamanda da spor alanında kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol gösterici tavsiyelerde bulundu.

Koray Girgin'in burada yapmış olduğu konuşmasında, sporun bireysel ve toplumsal faydalarından, profesyonel sporcuların çalışma disiplinlerinden ve antrenörlük mesleğinin gerekliliklerinden bahsetti. Öğrenciler, Girgin'e antrenörlük ve spor yönetimi konularında merak ettikleri soruları sorma fırsatı buldular.

Gerçekleştirilen etkinlik sonunda, Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Korkmaz Yiğiter, Koray Girgin’e katkılarından dolayı bir plaket takdim etti. Yiğiter, Girgin'e teşekkür ederek, öğrencilere değerli bilgiler sunduğu için minnettar olduklarını belirtti.

Kariyer Günleri kapsamında düzenlenen bu etkinlik, spor bilimleri alanında kariyer yapmayı hedefleyen öğrenciler için önemli bir fırsat oldu. Kariyer Günleri etkinliği, Yalova Üniversitesi öğrencilerinin kariyerlerine yön verme ve spor bilimleri alanında ilerleme imkanı bulma fırsatı sunduğu için önemli bir adım olarak değerlendirildi. Öğrenciler, bu tür etkinliklerle kendilerini geliştirme ve gelecekteki kariyer yolculuklarında sağlam adımlar atmaya devam ediyor.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.