Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart mesajı verdi!

Geçtiğimiz gün 12 yılın ardından ilk kez resmi ziyaret için Mısır’a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın diplomasi trafiği yoğun bir şekilde devam ediyor. Erdoğan Mısır’ın ardından Dubai’ye gitti ve burada onur konuğu olarak ağırlandı. Diplomasi trafiğine devam eden ve yerel seçime dair konuşan Erdoğan, 31 Mart'ı işaret ederek, "Bazılarının siyaset sahnesinden silindiğini göreceğimiz gün olacaktır" dedi.

Haber Giriş Tarihi: 15.02.2024 13:54
Haber Güncellenme Tarihi: 15.02.2024 13:54
Kaynak: Hilal Baldemir
Cumhurbaşkanı Erdoğan 31 Mart mesajı verdi!

Son günlerde yoğun bir diploması trafiği sürdüren Cumhurbaşkanı Erdoğan önce Mısır’a gitti ve 12 yılın ardından ilk resmi ziyaretini gerçekleştirdi. Daha sonra onur konuğu olarak Dubai’ye giden Erdoğan buradan da yurda dönüş yaptı.

Ziyaretlerini tamamlayan ve yurda dönen Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın basın mensuplarına yaptığı açıklamaların arasında yerel seçimlere dair önemli mesajlar da vardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları ise şu şekilde:

"Bunların hiçbirinden onlara ekmek çıkmaz, boşuna uğraşıyorlar"

Bunlar her dönem, her seçim öncesi maalesef yaşadığımız olaylar. Öyle veya böyle ne yaparlarsa yapsınlar, her şey olacağına varacak. Şurada seçimlere iki ay bile yok. Artık geri sayım başladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de partisinin grup toplantısında çok açık, net bazı hususları ortaya koydu. Aynı kanaatleri ben de paylaşıyorum. Muhalefet özellikle mülteci meselesini gündeme getiriyor. Bunların hiçbirinden onlara ekmek çıkmaz, boşuna uğraşıyorlar.

"Nasıl ki 28 Mayıs'ta bazıları silindiyse"

31 Mart kesinlikle bazılarının siyaset sahnesinden tamamen silindiğini göreceğimiz gün olacaktır. Nasıl ki 28 Mayıs'ta bazıları silindiyse, bazıları şu anda yarım yamalak ayakta durmaya çalışıyorsa bunların neticesi de benzer olacak. Bu bakımdan biz teşkilatlarımızla yoğun bir şekilde gerek büyükşehirlerde gerek illerde, ilçelerde Cumhur İttifakı olarak çalışmalarımızı yapıyoruz.

"Samsun bizim için çok çok önemli"

Şimdi de Meclis üyeleriyle ilgili çalışmaları arkadaşlarımız Ankara'da genel başkan vekillerimiz ile birlikte yürütüyorlar. İnşallah biz de kendilerine katılacağız. Malum benim Samsun mitingim var. Samsun bizim için çok çok önemli. Ondan sonra Giresun, Ordu mitinglerimizi yapacağız. Böylece Karadeniz’i şöyle bir toparlayalım istiyoruz.

Hilal Baldemir

Kaynak: Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.