Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit’ten Çalışan Birey Kent Projesi

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, ilçede çalışan ve konaklama sorunu yaşayan vatandaşlar için özel bir yaşam alanı projesini açıkladı. Özyiğit, Çalışan Birey Kent Projesi ile çalışanların hem sosyal hem de konforlu bir ortamda yaşamalarını sağlamayı hedeflediklerini söyledi

Haber Giriş Tarihi: 02.03.2024 03:56
Haber Güncellenme Tarihi: 29.02.2024 16:46
Kaynak: Serap Polat
AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit’ten Çalışan Birey Kent Projesi

AK Parti Altınova Belediye Başkan Adayı Regaip Ahmet Özyiğit, başka illerden ilçeye gelerek özellikle tersaneler bölgesinde çalışan ve otellerde ya da kiraladıkları evlerde toplu olarak kalmak zorunda kalan vatandaşlar için yeni bir proje geliştirdiklerini duyurdu. Özyiğit, projenin adının Çalışan Birey Kent Projesi olduğunu ve çalışan bireyler için özel olarak tasarlanmış bir yaşam alanı oluşturulacağını belirtti.

Çalışan Birey Kent Projesi ile çalışanlara konforlu bir yaşam alanı oluşturulacağını dile getiren Özyiğit, “Şehrimize, ülkemizin dört bir yanından gelen, tersanelerde çalışan veya belirli süre zarfında mevsimlik olarak çalışmaya gelen bireyler için ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, hayatlarını kolaylaştıracak bir projemizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Projemiz ile çalışan bireyler için güvenli, konforlu ve sosyal bir ortamda yaşamalarını sağlayacak bir alan oluşturacağız” dedi.

Özyiğit, projenin hem çalışanların hem de ilçenin sosyal yaşamına katkı sağlayacağını ifade ederek, “Çalışan Birey Kent Projesi, sadece bir konaklama merkezi projesi değil aynı zamanda şehrimizde çalışan ve katma değer üreten bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor” diye konuştu.

Özyiğit, projeyi seçimin hemen sonrasında hayata geçirilmeyi istediklerini dile getirdi.

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.