Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova İl Sağlık Müdürlüğü’nde tanışma toplantısı yapıldı

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Osman Karakuş, Yalova İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarıyla tanışma toplantısında bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 05.05.2024 06:12
Haber Güncellenme Tarihi: 05.05.2024 06:12
Kaynak: Murat Can Aytemur
Yalova İl Sağlık Müdürlüğü’nde tanışma toplantısı yapıldı

Yalova İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Osman Karakuş ve Yalova İl Sağlık Müdürlüğü çalışanlarıyla beraber düzenlenen tanışma toplantısında, Yalova'nın sağlık sektöründe kat etmeyi planladığı yol ve bu hedeflere ulaşmak için gereken çalışmalar ele alındı.

Gerçekleştirilen toplantıda, Yalova'nın sağlık alanında değer katacak hedefleri belirlendi ve bu hedeflere ulaşmak için izlenecek olan yol haritası masaya yatırıldı. Müdür Karakuş, sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmak, erişilebilirliği sağlamak ve vatandaşların memnuniyetini artırmak için yapılacak çalışmaları detaylandırdı ve de birimlerin çalışmaları hakkında bilgi almayı da ihmal etmedi.

Yalova'nın sağlık sektöründe önemli adımlar atması ve hizmet kalitesini artırması açısından büyük bir önem taşıyan toplantı, aynı zamanda da başkan, başkan yardımcıları ve çalışanlar arasında etkili bir iletişim ve işbirliği kültürünün oluşturulması için önemli bir adım oldu.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.