Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kızılay yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor

Ramazan ayının bereketi ve paylaşma ruhu Yalova'da da Kızılay'ın yardım faaliyetleriyle hissediliyor. Hayırseverler tarafından Kızılay Yalova Şubesi'ne ulaştırılan gıda ve yardım malzemeleri, ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılıyor

Haber Giriş Tarihi: 01.04.2024 11:35
Haber Güncellenme Tarihi: 01.04.2024 11:35
Kaynak: Murat Can Aytemur
Kızılay yardım malzemelerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor

Kızılay Yalova Şube Başkanı Selvet Duman ve yönetim kurulu üyeleri, yardımları bizzat ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak ramazanın sevincini ve bereketini paylaşıyor. Yardım kolilerini alan vatandaşlar ise Kızılay'a ve hayırseverlere teşekkürlerini sunuyorlar. Kızılay Yalova Şube Başkanı Selvet Duman, ramazan ayı boyunca yardım faaliyetlerinin devam edeceğini belirterek, "Ramazan ayı, paylaşmanın ve yardımlaşmanın öne çıktığı bir aydır. Kızılay olarak, hayırseverlerimizin destekleriyle ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmaya ve ramazanın bereketini paylaşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm Yalova halkımızı yardımlaşmaya ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmaya davet ediyoruz” dedi.

Kızılay Yalova Şubesi'nin ramazan ayı yardım faaliyetleri arasında gıda kolisi dağıtımı, yemek dağıtımı, fitre ve zekat kabulü, bayramlık giysi dağıtımı, fakir fukaraya iftar yemeği gibi çalışmalar da yer alıyor.

Kızılay'ın ramazan ayı yardım faaliyetleri sadece Yalova'da değil, tüm Türkiye'de devam ediyor. Diğer illerde de gıda ve yardım kolileri ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor, iftar çadırları kuruluyor ve çeşitli yardım faaliyetleri gerçekleştiriliyor. Kızılay, ramazan ayının paylaşma ve yardımlaşma ruhuna katkıda bulunmak için tüm hayırseverleri destek olmaya çağırıyor.

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.