Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Termal Belediye Meclisi son toplantısını yaptı

Termal Belediye Meclisi 2019/2024 döneminin son toplantısını Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantı sonrasında meclis üyelerine teşekkür eden Acar, ilçe için uyum içerisinde bir çalışma ortaya konduğunu ifade etti

Haber Giriş Tarihi: 07.03.2024 04:20
Haber Güncellenme Tarihi: 07.03.2024 04:20
Kaynak: Serap Polat
Termal Belediye Meclisi son toplantısını yaptı

2019 yılında gerçekleştirilen mahalli idareler seçiminde oluşan Termal Belediye Meclisi, 5 yıllık görev süresini tamamlamaya az bir süre kala son toplantısını gerçekleştirdi. Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar’ın başkanlık ettiği toplantı, aralarında yapılacak yeni Termal Belediyesi Hizmet Binası için İller Bankası’ndan kredi kullanılması için başkana yetki veren maddenin de olduğu önemli gündem maddelerini görüşerek karara bağladı. Meclis şu gündem maddelerinden oluştu; “Açılış yoklama ve saygı duruşu. Bir önceki aya ait meclis kararlarının okunup onaylanması. Parselasyon planına itirazlarının görüşülmesi. Belediye hizmet binası yapımı işinde kullanılmak üzere İller Bankası’ndan kredi talep edilmesi, gündeme alınması istenilen konular (imar planına itiraz). 2024 yılı Ç.T.V. oranlarının belirlenmesi.”


Meclisin son toplantısını yapması nedeni ile 5 yıllık süre içerisinde tam bir uyum içerisinde çalışan meclis üyelerine teşekkür eden Acar, “2019 seçimleri sonrasında burada ilk yaptığımız toplantıyı dünmüş gibi hatırlıyorum. Bu 5 yılda ilçemiz için çok önemli çalışmalar için uyum içerisinde kararlar aldık. Ben sizlerle birlikte ilçemiz için hizmet üretmekten son derece mutluyum. Emekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.