Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Soygüzel’den Bakan Yardımcısı Ersoy’a ziyaret

Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel’in de aralarında yer aldığı Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) yönetim kurulu üyeleri, 18 Mart'ta düzenlenen ‘Türkiye'de Deprem Gerçeği ve Kriz Yönetimi’ konulu programın sonuç bildirgesini görüşmek üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'u ziyaret etti

Haber Giriş Tarihi: 17.03.2024 15:20
Haber Güncellenme Tarihi: 17.03.2024 15:20
Kaynak: Hilal Baldemir
Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Soygüzel’den Bakan Yardımcısı Ersoy’a ziyaret

 ‘Türkiye'de Deprem Gerçeği ve Kriz Yönetimi’ konulu programın sonuç bildirgesini görüşmek üzere İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'u ziyaret eden TKKB heyeti önemli temaslarda bulundu. TKKB Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ve diğer yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette, programda katılımcıların görüşleri ve bilimsel araştırmalar sonucunda oluşturulan ‘Sonuç Bildirgesi’ ele alındı. Bildirgede yer alan öneriler ve konuyla ilgili bundan sonraki süreçte yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Bakan Yardımcısı Ersoy, TKKB'nin deprem gibi önemli bir konuda düzenlediği program ve hazırladığı bildirge için teşekkür etti. Ersoy, bildirgede yer alan önerilerin dikkate alınacağını ve konuyla ilgili kurumlarla koordinasyon halinde çalışmalar yürütüleceğini söyledi.

TKKB Başkanı Yılmaz da, Ersoy'un desteğinden dolayı teşekkür etti. Yılmaz, TKKB'nin kentlerin sorunlarına çözüm üretmek için çalışmaya devam edeceğini söyledi. Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel ise bir dönem Yalova Valiliği de yapan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy'a Yalova’daki çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.