Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova İl Özel İdaresi 31 personel alacak! İşte iş alımı için detaylar...

Yalova İl Özel İdaresi, 31 personel alımı için başvuruları almaya hazırlanıyor. KPSS şartı olmadan yapılacak olan personel alımı için detaylar açıklandı

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2024 13:27
Haber Güncellenme Tarihi: 08.05.2024 14:04
Kaynak: Yalova Hayat
Yalova İl Özel İdaresi 31 personel alacak! İşte iş alımı için detaylar...

Yalova İl Özel İdaresi tarafından yapılan açıklamaya göre, 31 işçinin alımı için başvurular 8 ila 10 Mayıs tarihleri arasında alınacak. Başvuruların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve belirtilen genel şartları taşıyan adaylar tarafından yapılması gerekiyor. İl Özel İdaresi personel alımı yapılacak sahaları ise; 1 mühendis, 1 bilişim destek personeli, 1 bahçıvan, 4 güvenlik görevlisi, 3 katı atık işçisi, 1 temizlik görevlisi, 7 düz işçi, 2 atölye işçisi, 5 ağır vasıta şoförü, 2 silindir operatörü, 1 ekskavatör operatörü, 3 Beko loder operatörü olarak bildirdi.

Başvuru yapacak adaylardan istenen belgeler ise şu şekilde sıralandı; T.C. kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, son 6 ay içerisinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, askerlik belgesi, operatörlük belgesi (kanal kazıyıcı ve yükleyici, Beko loder operatörü), G sınıfı ehliyet (en az üç yıl önceden alınmış olması gerekir), 105.02 kod (Beko loder kanal kazıca ehliyeti), C-D-E sınıfı ehliyetlerden en az biri, sağlık raporu için gerekli olan testler.
Başvuru yapacak adaylar ve detaylı bilgi almak isteyenlerin, Yalova İl Özel İdaresi’ne başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.