Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

TOBB Genç Girişimciler Kurulu farklı sektörlerde ziyaretlerine devam ediyor

TOBB Yalova Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Safa Kaya ve kurulun yönetim kurulu üyeleri, sektör ziyaretlerine yeni açılan işletmelerle devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 29.04.2024 04:58
Haber Güncellenme Tarihi: 29.04.2024 04:58
Kaynak: Serap Polat
TOBB Genç Girişimciler Kurulu farklı sektörlerde ziyaretlerine devam ediyor

Her hafta farklı sektörlerde hizmet veren işletmeleri ve yeni kurulan işletmeleri ziyaret eden TOBB Yalova Genç Girişimciler Kurulu üyeleri bu hafta Bayraktar Mimarlık, Car Spa ve Han Mühendislik’i ziyaret etti.

Bayraktar Mimarlık Ofisine misafir oldular 
Yalova’da sık sık farklı sektörlerdeki iş yerlerini ziyaret ederek kendi çakışmalarını anlatan ve işletme sahiplerinden kendi sektörleri hakkında bilgi alan Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, Yalova’da yeni hizmet vermeye başlayan Bayraktar Mimarlık Ofisine misafir oldu. İşletme sahibi Enes Bayraktar’a gösterdiği sıcak karşılama için teşekkür eden Genç Girişimciler, yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla adımlarını atan Bayraktar Mimarlık’ın, Yalova’ya yeni bir soluk getirdiğini vurguladı. 

“Yenilikçi fikirlerimizi ve çözümlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz”
Ardından Car Spa firmasını ziyaret eden Genç Girişimciler Kurul Başkanı Safa Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, sektördeki yenilikleri yakından inceleme fırsatı buldu. Araç temizlik ve bakımında öncü bir konumda yer alan Car Spa işletme sahibi Salih Dilan ile sektör üzerine verimli bir sohbet gerçekleştiren Genç Girişimciler, “Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi fikirlerimizi ve çözümlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bizler, genç girişimciler olarak sektördeki dinamikleri anlamak ve daha iyisini yaratmak için çalışmaya devam edeceğiz.” diyerek, Car Spa’ya gösterdikleri misafirperverlik ve bilgi paylaşımı için teşekkür ettiler.

“İş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz”
Son olarak Han Mühendislik firmasını ziyaret ederek, işletme sahibi Mahmut Kayhan ile verimli bir buluşma gerçekleştiren Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, ziyaret sırasında Mahmut Kayhan ile sektördeki güncel gelişmeleri ve gelecek projelerini konuştu. Han Mühendislik’in başarı hikayesi ve vizyonunun, kendilerine ilham verdiğini belirten Genç Girişimciler, “Bizler de Genç Girişimciler Kurulu olarak, böylesine başarılı ve vizyon sahibi işletmelerle iş birliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Han Mühendislik’e misafirperverlikleri ve bilgi paylaşımları için teşekkür ederiz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Serap Polat 
 

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.