Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Sanayicilerin sorun ve taleplerini iletti

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen’i ziyaret etti. Becan, ziyarette sanayicilerin ve işadamlarının yaşadığı sorunlar ve talepleri hakkında da bilgiler verdi

Haber Giriş Tarihi: 12.06.2024 15:25
Haber Güncellenme Tarihi: 12.06.2024 15:25
Kaynak: Yalova Hayat
https://www.yalovahayat.com/
Sanayicilerin sorun ve taleplerini iletti

Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen’i ziyaret eden CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, Yalova ve il ekonomisi ile ilgili bilgiler verdi. Yalova'da uzun yıllar boyunca Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminde bulunan ve başkanlık yapan CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, bu tecrübesiyle iş dünyasının ve sanayicilerin beklentilerini çok iyi bildiğini ifade etti. Ziyaret sırasında Yalova'daki sanayicilerin ve iş adamlarının sorunları ve talepleri hakkında KGF Başkanı Erdoğan Özegen'e bilgi aktararak istişarelerde bulundu.

KOBİ'lerin finansmana erişimde yaşadığı zorlukların arttığı bu dönemde, Kredi Garanti Fonu'nun öneminin daha da arttığını vurgulayan Becan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "KOBİ’lerimizin finansman erişiminde zorluklar yaşadığı bu sıkıntılı dönemde, önemi daha çok artan Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen’i ziyaret ettik. Misafirperverliği için kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Becan, sanayicilerin ve iş adamlarının beklentilerini çok iyi bildiğini belirterek, "Yalova'daki iş dünyasının ve sanayicilerin ihtiyaçlarını yakından takip ediyorum. Bu çerçevede KGF'nin sunduğu imkanların daha etkin kullanılabilmesi için çözüm önerilerimizi paylaştık. Amacımız, Yalova'daki işletmelerin finansman sorunlarını en aza indirerek, ekonomik büyümeye katkı sağlamak” dedi.

KGF Başkanı Erdoğan Özegen ile yapılan görüşmelerde, KOBİ'lerin karşılaştığı finansman sorunlarının çözümü için iş birliği ve destek konularında mutabık kalındı. Becan, "KGF'nin sunduğu desteklerin daha verimli kullanılması için çalışacağız. Sanayicilerimiz ve iş adamlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.