Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Emrah Bektaş: Çiftlikköylülerin gönlüne giren bir başkan olmak istiyorum

AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Bektaş, yerel seçimler yaklaşırken saha çalışmalarına başladıklarını dile getirdi. Bektaş, AK Parti’nin hedefinin yerel seçimlerde belediyelerde başarısını göstermek olduğunu söyledi.

Haber Giriş Tarihi: 09.01.2024 12:45
Haber Güncellenme Tarihi: 09.01.2024 12:45
Kaynak: Yalova Hayat
Emrah Bektaş: Çiftlikköylülerin gönlüne giren bir başkan olmak istiyorum

AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Aday Adayı Emrah Bektaş gerçekleştirmeyi amaçladığı projeleri için bir dizi açıklamalarda bulundu. Çiftlikköy Belediye Başkan A.Adayı Emrah Bektaş yerel seçim çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi. Hedeflerini oluşturduklarını ve büyük bir motivasyon ile bu amaca ulaşmak için ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerini dile getirdi.

“Gençlik Merkezi inşa edeceğiz”

Çiftlikköy’de yaşayan gençler ve çocuklar için de projelerinin olduğunu anlatan Bektaş, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitim hayatlarına katkı sunmak, onların daha iyi şartlarda spor yapabilmelerini temin etmek amacıyla Çok Amaçlı Spor Kompleksi ve Gençlik Merkezi projelerimizin hızlı bir şekilde inşasına başlayarak Çiftlikköylü genç kardeşlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.  

“Alt geçit projesini gerçekleştireceğiz”

Yapmak istediği alt geçit projesinden bahseden Bektaş, “Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Sahil Mahallemiz, Yalova- İzmit Karayolu’nun tam ortasından geçmesinden dolayı ilçemiz ikiye bölünmüş durumda. Biz Karayolları Bölge Müdürlüğü ve bakanlık yetkilileriyle yapmış olduğumuz görüşmede iki mahallemizi yaya ve araçların güvenlikli bir şekilde geçişlerini sağlayacağı alt geçit projesini gerçekleştireceğimizi ifade edebiliriz” diye konuştu. 

“Çiftlikköy’e yeni hastane yapılabilir”

Eski Yalova Devlet Hastanesi binasıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Bektaş, “Çiftlikköylü hemşerilerimizin sağlık hizmetlerinden mahrum bırakılmaması için gerek Sağlık İl Müdürlüğümüz gerekse de Sağlık Bakanlığı yetkilileriyle görüşmeler yapacağız. Yapacağımız görüşmeler doğrultusunda Çiftlikköylü hemşerilerimizin burada planlanması düşünülen yeni bir hastane binasıyla sağlık ihtiyaçlarını gidereceğini düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

“Esnaf dostu belediye olacağız”

“Esnafla devamlı iletişim ve istişare halinde olacağız. Taleplerini, önerilerini değerlendirerek Çiftlikköy’ümüzü birlikte yöneteceğiz” diyen Bektaş, “İlçemize birlikte hizmet kazandırmak için gerekli adımları atacağız ve belediye esnaf iş birliği ile sorunları kısa zamanda çözeceğiz” sözlerini sarf etti.

Çiftlikköylülerin gönlüne giren bir başkan olmak istiyorum

Çiftlikköy’de seçim sonucuna ilişkin öngörüsünü de paylaşan Emrah Bektaş, şunları söyledi: “Aday olduğum takdirde öncelikli olarak teşkilatlarımızla birlikte yapacağımız saha çalışmalarıyla, esnaf ziyaretleriyle, mitinglerle ve açıklayacağımız projelerle milletimizin gönlüne gireceğimi düşünüyorum. Çünkü esas olan Çiftlikköylü hemşerilerimizin desteğini almak ve onların gönlüne giren bir belediye başkanı olmak. Bunun için var gücümüzle çalışacağız. Seçimi kazanacağımıza inanıyoruz. Böyle bir kadroya, 20 yıldan beri AK Parti belediyeciliğinin hizmet üreten siyasetiyle birlikte var olduğumuzu zaten tüm Türkiye’de gösterdik. Çiftlikköy’ümüzde de AK belediyeciliğin devam edeceğinden, AK Parti bayrağının dalgalanacağından hemşerilerimizin hiç şüphesi olmasın.” 

“Hemşerilerimiz sandığa giderek oyunu kullansın”

Son olarak Çiftlikköy halkına da mesaj gönderen Bektaş, “Çiftlikköylü hemşerilerimize aday olduğumuz takdirde Çiftlikköy Belediyesi’nin 1 Nisan’dan sonra yıldızının parlayacağının, Çiftlikköylü hemşerilerimizin şeffaf, üretken belediyecilik hizmetlerinden daha iyi faydalanacağının, aynı zamanda eksikliklerin ivedilikle giderildikten sonra gelecek nesillere daha modern, yaşanabilir Çiftlikköy hazırlayacağımızın sözünü veriyoruz. Bütün hemşerilerimizi sandıkta oy kullanmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

M. Tunç Tanrıverdi

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.