Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Başkan Cemil Demiryürek’i yarışmaya davet ettiler

30 Nisan 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan Yalova Benim Kentimdir Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması öncesinde YTSO Başkanı Cemil Demiryürek’i ziyaret eden Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri, Demiryürek’i yarışmaya davet ettiler

Haber Giriş Tarihi: 19.04.2024 00:44
Haber Güncellenme Tarihi: 19.04.2024 00:44
Kaynak: Murat Can Aytemur
Başkan Cemil Demiryürek’i yarışmaya davet ettiler

Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenleri, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek'i makamında ziyaret ederek, Yalova Benim Kentimdir Ortaokullar Arası Bilgi Yarışması hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi. Ziyarette, Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri ve öğretmenler, yarışmaya ilişkin bilgiler sundular.

30 Nisan 2024 tarihinde Şehit Sercan Yazar MTM Konferans Salonu'nda düzenlenecek olan yarışmaya il merkezi ve ilçelerdeki ortaokullardan gelen öğrenciler katılacak. Yarışmada tarih, coğrafya, Türkçe, matematik, fen bilimleri ve sosyal bilimler kategorilerinde sorular sorulacak. Öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmek, farklı bakış açıları kazanmalarını sağlamak ve Yalova'yı tanımalarına katkıda bulunmayı amaçlayan yarışmada dereceye giren öğrenciler de çeşitli hediyelerle ödüllendirilecekler.

YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, eğitime her zaman destek verdiklerini dile getirerek, bu tip yarışmaların geleceğin teminatı olan çocuklar ve gençlerin yaşadıkları ili daha iyi tanımalarına imkan verdiğini ifade etti. Demiryürek, yarışma ve bu anlamda YTSO’nun vereceği destekler konusunda Yalova Şehit Sercan Yazar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yöneticileri ile bir süre daha istişarede bulundu.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.