Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Milletvekilli Büyükgümüş’ten başkanlara kentsel dönüşüm çağrısı: “İktidar ve muhalefet ayırmadan destek vereceğiz”

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, ildeki tüm belediye başkanlarına ‘kentsel dönüşüm’ çağrısı yaptı. Büyükgümüş, iktidar-muhalefet ayrımı yapmadan bu konuda tüm belediye başkanlarına gerekli tüm desteği sağlayacaklarını dile getirdi

Haber Giriş Tarihi: 07.05.2024 13:52
Haber Güncellenme Tarihi: 07.05.2024 13:52
Kaynak: Yalova Hayat
AK Parti Milletvekilli Büyükgümüş’ten başkanlara kentsel dönüşüm çağrısı: “İktidar ve muhalefet ayırmadan destek vereceğiz”

Yalova’nın deprem gerçeği ile karşı karşıya olduğunu bir kez daha yineleyen AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, il merkezi, ilçe ve beldelerdeki belediyelerin bu konuyu önceleyerek gerekli çalışmaları yapmaları gerektiğini ifade etti. Seçimlerin sona erdiğini artık laf değil eser üretme zamanının geldiğini dile getiren Büyükgümüş, “Kentsel dönüşüm Yalova’nın en önemli gündem maddesidir. Biz burada TOKİ olarak bir çalışma başlattık. O kendi rayında ilerleyecek. Ama ben buradan tüm belediye başkanlarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Güçleri nereye kadar yeterse o kadarı ile kentsel dönüşüm konusunu sorumluluk alanlarında en üst gündem maddesi olarak tutsunlar. Bu anlamda her hangi bir desteğe ihtiyaçları olursa biz de iktidarı ve muhalefeti ile ayırt etmeden kendilerine yardımcı olacağız. Biz aynı partili olduğumuz başkanlarımıza bunu her buluşmamızda defaten söylüyoruz. Takibini de gerçekleştiriyoruz. Ama muhalefette olan arkadaşlarımızın da mutlaka ama mutlaka bu konuda duyarlı olmalarını rica ediyorum. Bu konu propaganda ya da reklam kaldırır bir konu değil. Yoğunlaşıp gayret edip, kentsel dönüşümle ilgili çalışmaları hızla sürdürmek zorundayız. Kentsel dönüşümle ilgili biz üzerimize düşeni yaptık ve örnek bir kamu projesini buraya kazandırdık. Bundan sonra da ne gerekirse yapmayı sürdüreceğiz. Artık seçimler bittiğine göre siyasi rekabeti ya da tabiri caiz ise birbirimize laf yetiştirmeyi bırakıp, sahada eser üretmek zorundayız. Burada da bir seferberlik halinde kentsel dönüşümle ilgili herkes üzerine düşeni yapmak durumundadır” dedi.

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.