Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi dönem sonu faaliyetlerini gerçekleştirdi

Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci döneminin son haftasında öğrencilerine yönelik dönem sonu sosyal etkinlikler gerçekleştirdi. Etkinlikler, öğretmenler tarafından uygulamalı olarak yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 27.01.2024 06:17
Haber Güncellenme Tarihi: 27.01.2024 06:17
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi dönem sonu faaliyetlerini gerçekleştirdi

Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2023-2024 eğitim öğretim yılı birinci döneminin son haftasında öğrencilerine yönelik dönem sonu sosyal etkinlikler gerçekleştirdi. Bu kapsamda yapılan etkinliklerle birlikte öğrenciler öğrenerek ve keşfederek keyifli vakit geçirdiler.

Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi dönem sonu faaliyetlerini gerçekleştirdi

Etkinliklere ilk olarak Bilgi Yarışması ile başlanılarak Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdür Başyardımcısı Nihat Çelik, Müdür Yardımcısı Elif Turhan Tanır ve Rehber Öğretmeni Hakan Özdemir rehberliğinde yarışma gerçekleştirildi. Bilgi yarışmasının ardından öğrenciler Biyoloji Öğretmeni Hilal Yılmaz’ın rehberliğinde evlerinde kullanmadıkları eşya ve materyalleri okulda sergileyerek takas şenliği gerçekleştirdiler. İngilizce Öğretmeni Fedai Kale gözetiminde satranç turnuvası gerçekleştirilen okulda Beden Eğitimi öğretmeni Kadir Akbulut tarafından Badmington ve masa tenisi turnuvaları da yapıldı.

Yalova Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi,

Bunların yanı sıra Kaligrafi Workshop Yazı Etkinliği gerçekleştirilen okulda öğrenciler faaliyetle ilgili bilgi sahibi oldular. Lise öğrencileri aynı zamanda Meslek Dersleri Öğretmenleriyle birlikte Şehitlik ziyaretinde bulunarak Kuran tilaveti ve dualar ettiler. Okulda gerçekleştirilen son hafta etkinliklerinde öğrenciler öğretmenleri tarafından çeşitli konularda bilgi alarak keyifli vakit geçirdiler. Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, son hafta etkinliklerinde sorumluluk alan, katkı sunan öğrencileri tebrik ederek, emekleri için yönetici ve öğretmenlere teşekkür etti.

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.