Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay: Okullarımızdaki hizmetlerimiz tam gaz devam ediyor

Subaşı Belediyesi beldedeki okulları 2023-2024 eğitim öğretim yılı için hazırlıyor. Hacı Ali Saruhan Okulu’nda toplamda 7000 metrekare alanda boya çalışmasının yapıldığı ve beldedeki diğer okullarda da tadilat, temizlik işleri, malzeme temini, bilgi işlem gibi alanlarda da pek çok konuda destek sağlanıyor

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 06:55
Haber Güncellenme Tarihi: 03.02.2024 06:55
Kaynak: Murat Can Aytemur
Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay: Okullarımızdaki hizmetlerimiz tam gaz devam ediyor

Boya badanadan temizlik desteğine kadar birçok alanda okulların ihtiyaçlarını karşılayan belediye, çalışmalarına devam ediyor. Subaşı Belediyesi 2023-2024 eğitim-öğretim yılı için de ihtiyaç duyulan okullarda boya badana çalışmasını tamamladı.

Subaşı beldesinde bulunan Hacı Ali Saruhan Okulu, Subaşı Belediyesi’nin tam desteği ile yeni eğitim öğretim yılı için eskiyen ve yıpranan iç cephe boyasını yenileyerek 7000 m2 alanı yeniden boyandı. Yapılan bu çalışmalar ile aynı zamanda öğrencilerin yeni eğitim öğretim döneminde daha sağlıklı ve hijyenik bir ortamda eğitim almaları da sağlanmış oluyor.

Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, okullarla daima çok yakından ilgilendiğinin altını çizerek sözlerine şöyle devam etti; “Hacı Ali Saruhan Okulu’nun iç cephesi boyası zamanla yıpranmış ve yenilenmesi gerekiyordu. Biz de belediye olarak üzerimize düşen görevi yerine getirdik. Okulumuzda toplamda 7000 m2 alan iç cephe alanı yeniden boyandı. Tüm koridorlar ve sınıflar boyandı, pencere kenarları silikonları yenilendi. Bununla beraber beldemizde eğitim veren diğer okullarımızda tadilat, temizlik işleri, malzeme temini, bilgi işlem gibi alanlarda da pek çok konuda destek sağlıyoruz.  Çocuklarımızın daha konforlu, güvenli ve temiz koşullarda eğitim almaları için çok özen gösteriyoruz. Subaşı Belediyesi olarak okullardan gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendiriyor ve çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Belediye sınırları içindeki okullarımızda ihtiyaç gerektiren her durumda desteğe hazırız.”

Okullarda yapılan çalışmalar hakkında düzenli olarak bilgi alan Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay, “Yerel yönetimlerin en önemli sorumlulukları arasında ilk sırayı tabii ki çocuklar almalıdır. Bizler bugün Subaşı’nı yönetirken aynı zamanda gelecek yarınlarımızı da hazırlıyoruz. Bu nedenle bir belediye başkanı olarak eğitime verilen desteğin çok önemli olduğu düşünüyorum. Eğitim öğretim yılı boyunca da okullarımız neye ihtiyaç duyarsa yine yanlarında olacağımızı bilmelerini isterim” dedi.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.