Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele: Ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım

Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, ''Seçimi kazandığımız taktirde ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım'' dedi ve Çiftlikköy'de gerçekleştirmek istediği projelerinden bahsetti.

Haber Giriş Tarihi: 03.02.2024 05:22
Haber Güncellenme Tarihi: 02.02.2024 16:42
Kaynak: Murat Can Aytemur
Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele: Ulaşılabilir bir belediye başkanı olacağım

“Çiftlikköy, Yalova’nın parlayan yıldızı olacak”

CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, Çiftlikköy Belediye Başkanı olduğu taktirde hayata geçirmek istediği projelerinden bahsetti. Projeler hakkında bilgi veren Yele “Çiftlikköy ilçesini çok iyi noktalara getirebilecek projeler hazırladım. Projeleri hazırlarken bir ofis ortamında değil, sahada gördüğüm eksiklikleri, sivil toplum kuruluşlarının, muhtarlarımızın ve yaşayan halkın taleplerini göz önünde bulundurarak, Çiftlikköy’ün, Yalova’nın parlayan yıldızı haline gelebilmesi için 10 tane projeyi ortaya koydum. İnşallah halkımızın desteği ile önümüzdeki süreçte belediyeyi kazandığımız taktirde bu projelerimizi ortaya koyacağız ve yapacağız” diyerek projelerinden şöyle bahsetti;

“Bu işe haiz bir adamım”

Adil Yele, 10 tane ana proje başlığı olduğunu söyleyerek, bunların bazılarını açıkladı “Bu proje başlıklarında yapılabilir, dönüştürülebilir bir kentsel dönüşüm söylemim oldu. Daha sonra sahil şeridinde bir düzenlememiz var, balıkçı barınağının da olacağı. Aynı şekilde Gacık Bölgemizde, ormanlarımızın olduğu bölgede vatandaşımızın kullanabileceği mesire alanları ve temalı park projelerimiz var. OSB’lerimiz ile birlikte, Çiftlikköy’e gelecek nüfusu barındırmak için çok ciddi bir imar plan çalışması yapılması, mevcut planın revize edilmesi ve ilave plan yapılması gerekiyor. Bu zaten benim yıllardır içinde bulunduğum sektörün yaptığı bir şey olduğu için ben zaten bu işe haiz bir adamım. Mesleğim itibariyle harita mühendisliğinin ve planlamanın bu konuda çok büyük artısı olacak” dedi.

‘’ Vatandaşın içinde bir başkan olacağım’’

Göreve geldiği taktirde değiştireceği yönetim anlayışından bahseden Adil Yele, “Bölgemizde sosyal ve kültürel belediyecilik anlayışının ön plana çıkaracağı bir yönetim anlayışı sunacağım. Kültürel anlamda, yeni yapacağımız Kültür Merkezimiz olacak. Çiftlikköy’ün vizyonuna uygun yeni bir belediye binası inşa edeceğiz. Vatandaşlarımızın sokaklarda rahatlıkla gezip, dolaşabileceği, sosyal ve kültürel alanları, gençlerimizin spor faaliyetleri yapabileceği, sosyal ve kültürel anlamda gelişmiş bir belediye yönetimi hayalim var. Kimisinin abisi, kimisinin kardeşi, kimisinin oğlum diyebildiği, her zaman ulaşılabilir, kapımızın her zaman vatandaşlara açık olduğu, her zaman sokakta gezen, sorunları yerinde tespit eden, vatandaşın içinde bir başkan olacağım.” Açıklamasında bulundu.

Murat Can Aytemur

 

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.