egitim-585

Öğrencilere sucuk ekmek ikramı(10.02.2022)  Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluştu. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte öğrencilere sucuk ekmek ikram edildi

 

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve ilçe protokolü, Anadolu Lisesi bahçesinde öğrencilerle bir araya geldiler. Başkan Oral ve ilçe protokolünün sucuk ekmek ikram ettiği etkinlikte öğrenciler müzik eşliğinde doyasıya eğlenme imkânı da buldu.

Ara tatil sonrası buluşma

Altınova Anadolu Lisesi bahçesinde ara tatil sonrası gerçekleşen etkinliğe Altınova Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, AK Parti Altınova İlçe Başkanı Hasan Zafer, Altınova Belediye Meclis Üyeleri Bilal Ok ve Şaban Cineviz ile okul yöneticileri katıldı.

Etkinlikte eğitim camiasının, öğrenci ve velilere huzurlu ve başarılı bir dönem geçirmesini dileyen Başkan Oral, “2021-2022 eğitim öğretim yılının ikinci döneminde sağlıklı, başarılı ve mutlu günler geçirmenizi dilerim” diye konuştu.

İlçe protokolü etkinliğin ardından öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet ettiler.