egitim-585

OKULLARI GEZİP BAŞARILAR DİLEDİ(10.02.2022)


Çınarcık Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, 2. Dönemin başlaması nedeni ile ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilere başarılar diledi.

 

2021/2022 Eğitim ve Öğretim Yılının 2. Yarıyılı Çınarcık ilçesinde de sorunsuz bir şekilde başladı. Bu anlamda ilçedeki okulları ziyaret eden Çınarcık Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, öğrencilerle sohbet etti. Pandemi nedeni ile eğitim ve öğretimde kaybedilen süreyi telafi için öğrencilere daha fazla çalışmaları tavsiyesinde de bulunan Karabacak öğrencilerin sorularını da yanıtladı. Okul yöneticileri ile de bir araya gelen Karabacak, “Okullarımızda eğitim ve öğretimin en iyi şekilde sürmesi için bizde, sizde üzerimize düşen tüm görevi eksiksiz yerine getireceğiz. Bu süreçte okul yönetimi ve ailelerle birlikte bu süreci devam ettireceğiz. Ben bu yarıyılın da en iyi şekilde tamamlanacağına inanıyor ve sizlerin elinden gelen gayreti fazlasıyla ortaya koyacağınızı biliyorum” dedi.
Ziyareti esnasında, Çınarcık Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak’a, Şube Müdürleri Şehmus Polat ve Abdulkerim Özkök de eşlik ettiler.