Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalovalı esnafa yüzde 15 indirim

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası (YESO), Medicana Bursa Hastanesi ile indirim protokolü imzaladı. Düzenlenen protokolle; Yalovalı esnaflara hastanenin tüm branşlarında geçerli olmak üzere ayakta ve yatarak tedavilerde indirim sağlandı.

Haber Giriş Tarihi: 16.12.2023 12:25
Haber Güncellenme Tarihi: 16.12.2023 12:25
Kaynak: Hilal Baldemir
Yalovalı esnafa yüzde 15 indirim

Bu kapsamda verilecek olan hizmetin niteliği, Yalova’da esnaflık yapan vatandaşların tedavilerinin Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası (YESO) tarafından yasal şartları taşıyacak şekilde karşılanması ve bu kapsamda Yalovalı esnafların yapılacak kurumsal indirimle Medicana Bursa Hastanesi’ne yönlendirilmesini içeriyor. Hizmeti verecek olan Medicana Bursa Hastanesi, YESO’dan kendisine yönlendirilen esnafların bakım ve tedavi hizmetlerinin yerine getirilmesini sağlayacak. 

Yalova Esnaf ve Sanatkarlar Odası (YESO) Başkanı Necati Erbul, Medicana Bursa Hastanesi ile gerçekleştirdiği toplantıda, “Hizmetin en iyisini esnaflarımız hak ediyor. Esnaflarımızı bu konuda da düşünüyoruz ve kolaylık sağlamak adına anlaşmamızı hayata geçiriyoruz” ifadelerini kullandı. Bilgilendirme olarak ise özellikli paket ameliyatlar ile doğumların indirim protokolüne dahil olmadığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kullanımlarında 15 TL muayene katkı payının hasta tarafından ödenmesi gerektiği belirtildi. 

Konuşmasının ardından Başkan Erbul ve Medicana Bursa Hastanesi adına pazarlama sorumlusu Fırat Davarcı, protokole imzalarını attı.  

M. Tunç Tanrıverdi 

Kaynak: Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.