Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Üniversitesi Bologna Eğitimleri devam ediyor

Yalova Üniversitesi Bologna Koordinatörlüğü ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından "Bologna Süreçlerine İlişkin Eğitim ve Değerlendirme" konulu eğitim toplantısı düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 03.05.2024 15:20
Haber Güncellenme Tarihi: 03.05.2024 15:20
Kaynak: Murat Can Aytemur
Yalova Üniversitesi Bologna Eğitimleri devam ediyor

Yalova Üniversitesi, Bologna Eğitimlerinin devam ettiğini duyurdu. Üniversitenin Bologna Koordinatörlüğü ve Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından "Bologna Süreçlerine İlişkin Eğitim ve Değerlendirme" konulu bir eğitim toplantısı düzenlendi. Yalova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu’nun da katılım sağladığı bu önemli toplantıda, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Otomasyon ve Raporlama Şube Müdürü Enes Şahin bir sunum yaparken aynı zamanda da üniversitenin tüm akademik birimlerindeki idari ve akademik Bologna koordinatör ve temsilcilerine yönelik olarak öğretim planları, ders içerikleri, program içerikleri ve veri işleme eğitimi verildi.

Bologna süreçlerine ilişkin eğitimlerin devam etmesiyle, Yalova Üniversitesi öğrenci ve akademik personelinin uluslararası standartlara uygun şekilde eğitim almaları ve süreçleri etkin bir şekilde yönetmeleri hedefleniyor. Bu tür eğitimlerin, üniversitenin kalitesini artırmak ve uluslararası alanda rekabet gücünü artırmak için önemli bir adım olduğu belirtiliyor. Yalova Üniversitesi, Bologna süreçlerine yönelik eğitimlerle akademik ve idari personelinin sürekli gelişimine katkı sağlamaya devam ediyor.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.