Hava Durumu

Yalova’nın tek dermatoloji kliniği olacak olan Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan Dermatoloji Kliniği Yalovalıların hizmetine açıldı

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte sağlık sektörünün içerisinde yer alan dermatolojiye olan ihtiyaç insan hayatının merkezinde yer alıyor.

Haber Giriş Tarihi: 19.09.2023 09:15
Haber Güncellenme Tarihi: 19.09.2023 10:55
https://www.yalovahayat.com/
Yalova’nın tek dermatoloji kliniği olacak olan Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan Dermatoloji Kliniği Yalovalıların hizmetine açıldı

Dermatoloji alanı sadece bireylerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri amacıyla sağlık hizmeti sunmakla kalmayarak, aynı zamanda bireylerin kozmetik beklentilerine de cevap vermeye devam ediyor. Yalova’da her bireye yönelik dermatoloji kliniği hizmet vermeye başladı. Hizmet vermeye başlayan dermatoloji kliniğinde hem yetişkinlerin, hem de çocukların takip ve tedavileri deneyimli bir kadro tarafından modern teknolojik yöntemler kullanılarak yapılıyor. 
Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan Dermatoloji Kliniği’nin işletmeciliğini yapacak olan dermatoloji uzmanı Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan, gelen misafirlerle birlikte iş yerinin açılışını gerçekleştirdi. İşletme sahibine hayırlı bereketli kazançlar dileyen misafirler klinikte gerçekleştirilecek olan hizmetlerden memnun kaldıklarını belirttiler. 
Yalova’nın ilk dermatoloji kliniği özelliğini taşıyan klinik, Yalova Çiftlikköy’de Sahil Mahallesi Barbaros Bulvarı üzerinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Yalova Çiftlikköy Sahil Mahallesi Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan Dermatoloji Kliniği’nin açılışını Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar gerçekleştirdi. Kliniğin açılışına ayrıca birçok vatandaş da katılım sağladı. 
 

“Yalova’nın tek dermatoloji kliniği olacak”
Kliniğin Yalova’da tek cildiye muayenehanesi olacağının altını çizen klinik sahibi Uzm. Dr. Zeynep Yazıcı Ünğan, “Kliniğimizde bütün dermatolojik muayeneler, deri testleri, biyopsiler gibi tanısal işlemler tedaviler hepsini yapacağız aynı zamanda tedavi amaçlı kullandığımız lazerlerimiz var daha önce Yalova’da hiç olmayan lazer cihazlarımız bulunuyor özellikle gül hastalığı veya cilt hastalıklarının tedavisini gerçekleştiriyoruz. Leke lazerlerimiz var, sivilce izlerinde kullandığımız lazerlerimiz var bunun dışında dolgu, botoks gibi yasal yönden sadece dermatolog ya da plastik cerrahın yapması gereken işlemlerinin hepsini burada yapıyoruz. Tedaviler, cilt bakımları olarak bütüncül tedavilerimiz mevcut.

Damar yoluyla verilen bağışıklık artırıcı tedavilerimiz de olacak. Kliniğimizde hem estetisyenimiz var hem hemşiremiz var dermatoloji uzmanı olarak da ben varım. Burası Yalova’nın ilk dermatoloji kliniği olacak. Yalova’ya güzel bir hizmet vermek önceliğimiz” diye konuştu. 
M. Tunç Tanrıverdi 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.