Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova'da Yeşilay'dan öğretim görevlisine büyük destek

Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Araştırma Görevlisi Sinan Erdem Satılmış, Yeşilay Bilimsel Çalışmalar Bölümü tarafından doktora eğitimi süresince desteklenmeye hak kazandı.

Haber Giriş Tarihi: 12.05.2024 07:22
Haber Güncellenme Tarihi: 12.05.2024 07:22
Kaynak: Murat Can Aytemur
Yalova'da Yeşilay'dan öğretim görevlisine büyük destek

Yeşilay'ın amacı, bağımlılık risklerinden insan sağlığını korumak ve insan onuruna saygıyı teşvik etmektir. İnsanlar arasında karşılıklı anlayışı, dostluğu, iş birliğini ve kalıcı barışı destekleyerek, Yeşilay, ulusal ve uluslararası düzeyde bağımlılıklardan kaynaklanan insan ıstırabını önlemek ve hafifletmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeşilay, bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kamu otoriteleri ile iş birliği yaparak insani faaliyetlerde bulunur. Bu faaliyetler, uluslararası sözleşmelere ve Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak yürütülür. Yeşilay, kendi faaliyet alanıyla ilgili uluslararası sözleşmeler yapma ve bu sözleşmelere uygun hareket etme konusunda özerkliğe sahiptir.

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİNE BÜYÜK DESTEK

Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Rekreasyon Bölümü Araştırma Görevlisi Sinan Erdem Satılmış, bağımlılık alanında göstermiş olduğu lisansüstü araştırmalar sonucunda Yeşilay Bilimsel Çalışmalar Bölümü tarafından doktora eğitimi süresince desteklenmeye hak kazanmıştır. Fakülte ilgili konu ile ilgili yapmış olduğu paylaşımda, ‘’Kendisini tebrik eder, akademik hayatında başarılar dileriz’’ ifadelerine yer verdi.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.