Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova'da 23 Nisan yarışmalarında dereceye giren öğrenciler belli oldu

Yalova İl Milli eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrenciler belli oldu.

Haber Giriş Tarihi: 21.04.2024 16:06
Haber Güncellenme Tarihi: 21.04.2024 16:06
Kaynak: Serap Polat
Yalova'da 23 Nisan yarışmalarında dereceye giren öğrenciler belli oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan: “Minik Çizerler 23 Nisanı Çizerler” ve “Minik Yazarlar 23 Nisanı Yazarlar” adlı yarışmalar sonuçlandı. Dereceye giren öğrencilere ödüller, 23 Nisan Salı günü 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında yapılacak törende verilecek.

Minik Çizerler 23 Nisanı Çizerler yarışmasının sonuçları

“Minik Çizerler 23 Nisanı Çizerler” yarışmasında anaokulu kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Abdürrahim Balpetek/Gaziosmanpaşa Anasınıfı, 2’nci Melis Aydoğdu/Çiftlikköy Gazi Abdurrahman Anasınıfı, 3’üncü Çınar Efe Yılmaz/Öğretmen Yusuf Ziya Anasınıfı.İlkokul 1’inci sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’nci Ahmet Enes Kaynak/Gaziosmanpaşa İlkokulu, 2’nci Nisanur Kayacı/Çınarcık İlkokulu, 3’üncü Sıla İz Arslan/Özel Yalova Uğur İlkokulu.İlkokul 2’nci sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Arda Yılmaz/75. Yıl Ziya Gökalp İlkokulu, 2’nci Sena Hacısalihoğlu/Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu, 3’üncü Deniz Buğra Birinci/Çiftlikköy Gazi Abdurrahman İlkokulu.

Minik Yazarlar 23 Nisanı Yazarlar yarışmasının sonuçları

“Minik Yazarlar 23 Nisanı Yazarlar” yarışmasında ilkokul 3’üncü sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Güneş Gençay/Armutlu Kapaklı Tülay İlgen İlkokulu, 2’nci Ela Nur Uğurel/Çiftlikköy Özel Bahçeşehir İlkokulu, 3’üncü Tuğra Burgazoğlu/Gaziosmanpaşa İlkokulu.İlkokul 4’üncü sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Medine Tazegül/Öğretmen Yusuf Ziya İlkokulu, 2’nci Hatice Yılmaz/İsmetpaşa Mazlum Palabıyık İlkokulu, 3’üncü Kutsal Mehmet Doğan/Çiftlikköy Ruhsar Aksoy İlkokulu.Ortaokul 5’inci sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Hamza Enes Balyemez/Çınarcık Esenköy Adnan Kaptan Ortaokulu, 2’nci Azranur Küçük/Çınarcık Esenköy Adnan Kaptan Ortaokulu, 3’üncü Beril Duru Gündüz/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu.Ortaokul 6’ncı sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Yaren Kuzgun/Armutlu Kapaklı Tülay İlgen Ortaokulu, 2’nci İdil Bade Koçyiğit/Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu, 3’üncü Ganiye Nur Bayraktar/Termal Akköy Ortaokulu.Ortaokul 7’nci sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Eymen Ersel İnan/Termal Ortaokulu, 2’nci Meryem Aydın/Çiftlikköy 75. Yıl Namık Kemal Ortaokulu, 3’üncü Ahmet Soysal/Termal Akköy Ortaokulu.Ortaokul 8’inci sınıf kategorisinde dereceye giren öğrenciler: 1’inci Aysun Kargı/Termal Akköy Ortaokulu 2’nci İrem Su Üstün/Termal Yenimahalle Gümüşdere Ortaokulu, 3’üncü Edanaz Toprak/Termal Yenimahalle Gümüşdere Ortaokulu.

Mansiyon derecesine giren öğrenciler: Ayşe Betül Zünbülgil/Armutlu 15 Temmuz İstiklal İlkokulu, Göksu Taşkesen/Armutlu Kapaklı Tülay İlgen İlkokulu, Eflal Aycan Yıldıran/Armutlu Fıstıklı Ortaokulu, Pelin Acar/Çiftlikköy 75.Yıl Namık Kemal İlkokulu, Miray Demir/Çiftlikköy Ruhsar Aksoy İlkokulu.

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.