Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Kadıköy çevre temizliğine önem veriyor

Yalova’nın Kadıköy Beldesi’nde sürdürülen, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen; ot biçme, İlaçlama ve çevre temizliği çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.

Haber Giriş Tarihi: 18.05.2024 04:18
Haber Güncellenme Tarihi: 18.05.2024 04:18
Kaynak: Murat Can Aytemur
Kadıköy çevre temizliğine önem veriyor

Kadıköy Beldesi'nde çevre temizliği ve bakımı, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından titizlikle yürütülmeye devam ediyor. Yalova'nın bu önemli beldesinde, ot biçme, ilaçlama ve çevre temizliği gibi faaliyetler, beldede yaşayanların sağlığı ve çevrenin korunması adına aralıksız olarak gerçekleştiriliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Kadıköy'ün her köşesine ulaşarak, yeşil alanların düzenli bakımını sağlarken, aynı zamanda sokak ve caddelerin temizliğini de ihmal etmiyor. Ot biçme çalışmalarıyla birlikte, çimlerin düzenli bir şekilde kesilmesi ve beldede görsel olarak daha estetik bir çevre oluşturulması hedefleniyor. Ayrıca, ilaçlama faaliyetleriyle de Kadıköy'de haşere ve zararlı böceklerin kontrol altına alınması sağlanıyor. Bu sayede, beldede yaşayanların sağlığı korunurken, tarım alanları da zararlı etmenlerden korunmuş oluyor. Kadıköy Beldesi sakinleri, Fen İşleri Müdürlüğü'nün özverili çalışmalarıyla çevrelerinin temiz ve düzenli tutulmasından memnuniyet duyarken, ekiplere teşekkürlerini iletiyorlar.

‘’ÇEVREMİZİ TEMİZ TUTALIM’’

Kadıköy'ün daha yaşanabilir bir çevre haline getirilmesi için çaba sarf eden ekipler, konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada, ‘’Beldemizin güzelliğini korumak için çalışıyoruz. Ot biçme, ilaçlama, çevre temizliği ve kanalizasyon giderlerine fare mücadelesi konularında ekiplerimiz titizlikle çalışıyor. Lütfen çevremizi temiz tutmaya özen gösterelim. Sorularınız için bize ulaşabilirsiniz’’ ifadelerine yer verdi.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.