Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Gaddar Dizisi Enver ölecek mi? Gaddar Dizisi Dağhan Enver’i vuracak mı? Gaddar Dizisi kırmızı kod nedir? Gaddar Dizisi fragman yayınlandı mı? Gaddar Dizisi finale mi gidiyor? Gaddar Dizisi Enver Baltacı kimdir? Enver Baltacı öldü mü?

NOW Ekranlarının sevilen aksiyon dizisi Gaddar’ın bir önceki bölümde gösterilen Enver’in ölüm emri sahnesi seyirciler açısından üzüntüyle karşılandı. Dizinin sevilen karakteri Enver’in öldüğü taktirde reytinglerin daha da düşeceği konuşulmaya başlandı. Detayları siz değerli Yalova Hayat okurları için araştırdık ve haberimizde derledik. Detaylar haberimizde.

Haber Giriş Tarihi: 30.05.2024 16:46
Haber Güncellenme Tarihi: 30.05.2024 16:57
Kaynak: Murat Can Aytemur
Gaddar Dizisi Enver ölecek mi? Gaddar Dizisi Dağhan Enver’i vuracak mı? Gaddar Dizisi kırmızı kod nedir? Gaddar Dizisi fragman yayınlandı mı? Gaddar Dizisi finale mi gidiyor? Gaddar Dizisi Enver Baltacı kimdir? Enver Baltacı öldü mü?

Sevilen dizi Gaddar 18.Bölümünün sonunda Ekber Baltacı, şirketin büyük patronuna telefon ederek bir infaz talebinde bulunmuştu. Ölüm emri verilen isim zarfla Müdür’e ulaştırıldı ve içerisinden çıkan isim ekranları başında izleyenleri şoke etti. Zarftan çıkan isim Enver Baltacı’ydı. Ekber Baltacı kendi oğlunun ölüm emrini vermişti ve bu emir kırmızı kod ile iletilmişti. Kırmızı kod ile giden emirler, 24 saat içerisinde gerçekleşmek zorundadır. Müdür, Dağhan’ı arayıp yeni görevini bildirmiştir, ancak zarftan çıkan isim onu da bir hayli şoke etmiştir. Televizyonları başında dizi izleyenler çeşitli

mecralar üzerinden ‘’Hayır Dağhan’’, ‘’Bunu yapamazsın’’, ‘’Enver ölürse dizi biter’’, ‘’Final garantilendi’’ gibi yorumlarda bulunmuştu. Dağhan’ın bu görevi yerine getirip getirmeyeceği ise büyük merak konusu oldu.

 

"Yılanın başını ezeceğiz’’

19.Bölümün yayınlanan ilk fragmanında Dağhan’ın emri uygulamadığını ve Enver’e giderek durumu haber verdiği gösterilmiştir. Enver’in Dağhan’a ‘’Ne yapacağız şimdi?’’ demesi üzerine Dağhan ‘’Yılanın başını ezeceğiz’’ diye cevap vermiştir. Fragmanın devamında ise Dağhan Müdür’e giderek ‘’Bu işten nasıl kurtulacağımızı düşün’’ demiştir. Şirketi temizlemeyi kafaya koyan Dağhan bu konuda Müdür’den fikir istemiştir.

 

Kim bu Vezir?

Fragmanın devamında Müdür Vezir diye bir adamın, büyük patrona tek bağlantı olduğunu belirtmiştir ve onun telefon galerisine ulaşmanın şantaj yapmak adına mantıklı bir hareket olacağını söylemiştir. Tam bu noktada devreye Leyla girmektedir. Leyla kılık değiştirerek Vezir’le temasa geçer. Vezir bunu anladığında ise Leyla tarafından kafasına şişeyi yer. Sonrasında ise Vezir Leyla’nın kafasına silah dayar ve fragmanın sonunda Enver’le Dağhan’ın hızla arabaya binip evden uzaklaştığını görmekteyiz. Bu durum, şirketin tetikçilerinin başrollerimizin peşine düştüğünü düşündürtmüştür.

 

Enver Baltacı öldü mü?

Yayınlanan ikinci fragman ile beraber kafalar iyice karıştı. Fragmanın ilk sahnesinde Ekber Baltacı, Enver’in eşi ve Dağhan’ın kardeşi olan Yağmur’un yanına giderek, ‘’Size şimdi kötü bir haber vereceğim, Enver ölüyor’’ demiştir. Devamında gösterilen sahnede ise morg olduğu tahmin edilen bir alanda Dağhan’ın kavga ettiğini ve o sırada sedyede hareketsiz olarak birisinin yattığı görülmektedir. Bu durum akıllara Enver öldü mü? Sorusunu getirmiştir. Pek çok seyirci Enver ölürse dizinin final yapacağı garanti olur tarzında söylemlerde bulundu.

 

Müdür’ün kızı yakalandı mı?

Geçtiğimiz bölümlerde Müdür’ün senelerdir herkesten sakladığı kızı Nilüfer diziye dahil olmuştu. Düşmanları bunu öğrenir öğrenmez Nilüfer’in peşine düşmüştü. Müdür çareyi Nilüfer’i yurtdışına göndererek bulmuştu. Ancak 2.fragmanda gösterildiği üzere Nilüfer yakalanmış ve Ekber Baltacı, kızın kendisine götürülmesi emrini vermiştir. Bir sahnede de Kurt’un çok sayıda kişiyle kavga ettiği görülmektedir. Bu durum Nilüfer’i kurtarmaya çalışıyor olarak değerlendirildi.

 

Dağhan baba mı olacak?

Geçtiğimiz bölümde Aydan’ın Dağhan’dan hamile olduğu öğrenildi. Fragmanda gösterilen sahnede ise Aydan’ın bebeği aldırmaya gittiği gösterildi. Tam o sırada yetişen Dağhan, ‘’Aydan lütfen bebeğimizi aldırma, ben baba olmak istiyorum’’ dedi. Bir anda arkasındaki tetikçiyi gören Aydan Dağhan’ı uyardı ve Dağhan ve Aydan ikilisi Mesut’un önlerine atlaması sayesinde kurtuldu. Mesut’un hayatta kalıp kalmayacağı merak konusu oldu.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.