Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Dr. Öğr. Üyesi Damla Özsoy yapay zekanın spor endüstrisindeki etkilerini anlattı

Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Damla Özsoy, İstanbul Nişantaşı Üniversitesi ve Dijital Dönüşüm Platformu tarafından düzenlenen I. Ulusal Sporda Yapay Zeka Zirvesi’ne konuşmacı olarak katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 10.06.2024 04:58
Haber Güncellenme Tarihi: 10.06.2024 04:58
Kaynak: Murat Can Aytemur
Dr. Öğr. Üyesi Damla Özsoy yapay zekanın spor endüstrisindeki etkilerini anlattı

Her alanda günden güne gelişmekte olan Yalova Üniversitesi, sadece Yalova içerisinde değil aynı zamanda şehir dışında gerçekleştirilen etkinliklerde de adını duyurmaya devam ediyor. Yapay zeka teknolojileri ve spor endüstrisi alanında İstanbul Nişantaşı Üniversitesi’nde önemli bir zirve gerçekleştirildi. Düzenlenen I. Ulusal Sporda Yapay Zeka Zirvesi’nde Almanya, İspanya, Güney Kore gibi ülkelerden konuşmacılar da yer aldı.

Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Damla Özsoy’da düzenlenen zirveye Yalova’yı temsilen konuşmacı davet edildi. Özsoy burada yapmış olduğu konuşmada önemli konulara değindi ve detaylı bir şekilde yapay zekanın spor endüstrisindeki etkilerini anlattı. Yapay zeka ve spor endüstrisi arasındaki bu değerli etkileşimi keşfetmek için düzenlenen zirve, katılımcılarına önemli bilgiler ve yeni perspektifler sunarken, Dr. Damla Özsoy'un konuşması da bu alandaki bilgi birikimine önemli bir katkı sağladı.
Zirveye katılarak verimli bir konuşma gerçekleştiren Özsoy’a Yalova Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden tebrik gecikmedi. Fakülte tarafından yapılan açıklamada, ‘’Almanya, İspanya, Güney

Kore gibi ülkelerden konuşmacıları ağırlayan zirvede Spor Yöneticiliği Bölüm hocamız Dr. Öğr. Üyesi Damla Özsoy konuşmacı olarak davet edilerek yapay zekanın spor endüstrisindeki etkilerini anlatmıştır. Hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz’’ ifadelerine yer verildi. 

Murat Can Aytemur
 

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.