Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Demirhan’dan Erkoç’a destek sözü

Yalovalı iş adamı Halil İbrahim Demirhan, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç’u evinde ağırladı. Demirhan, engelli Türk sporu adına Erkoç ve federasyona destek ve katkı sağlayacak

Haber Giriş Tarihi: 10.07.2023 13:53
Haber Güncellenme Tarihi: 10.07.2023 13:53
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Demirhan’dan Erkoç’a destek sözü

Yalovalı iş adamı Halil İbrahim Demirhan, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç ve yönetim kurulu üyesi Ramazan Özçelik’i evinde ağırladı. Yalova’nın ulusal ve uluslararası iş dünyasında ve spor camiasında sevilen ve tanınan iki ismi bir araya geldi. Görüşmede Erkoç, Demirhan’dan engelli Türk sporu adına destek ve katkılarını rica etti.

Körfez ülkelerinde özellikle de Birleşik Arap Emirlikleri’nde önemli iş bağlantıları ve yatırımları bulunan Demirhan, Erkoç’a ve federasyona tam destek sözü verdi. Demirhan, “Alpaslan Erkoç, Yalova’mızın Türkiye’ye mal olmuş bir değeridir. Engelli camiası ve engelli spor camiası bu konuda çok şanslı çünkü Başkan Erkoç bu işe yıllarını verdi. Hem heyecanı hem de tecrübesi ile ülkemizde engelli sporunun daha fazla ve hızlı yol kat etmesini sağlayacağına inanıyor, kendisini ve yönetimini tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Federasyon Başkanı Erkoç ise Demirhan’ın hem maddi hem de manevi olarak kendilerine büyük bir motivasyon sağladığını ifade ederek, “Halil İbrahim Demirhan ağabeyimiz uluslararası alanda sözü geçen önemli bir iş insanıdır ve bir Yalovalı olarak bir hemşerimizin böyle güzel yerlerde olması gurur vericidir, aynı zamanda bizim için bir fırsat bir şanstır. Federasyon yönetimi olarak seçildiğimiz günden bu yana durmadan dinlenmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle de uluslararası iş ve spor dünyasından bizlere katkı sağlayacak başta yurttaşlarımız olmak üzere önemli isimlere ulaşmaya başladık. Halil İbrahim Demirhan, bu konuda federasyonumuz ve engelli sporu için adeta bir anahtar olacaktır. Biz biliyoruz ki Sayın Demirhan özellikle başta Körfez ülkeleri ve Avrupa olmak üzere birçok ülkede üst düzey devlet görevlilerinden iş insanlarına, uluslararası sanat camiasından spor camialarına kadar her alanda aktif ve önemli bir isimdir. Federasyon çalışmalarına yapacağı katkı hatta isminin bizimle anılması bile bizim için çok önemlidir. Halil İbrahim Demirhan beyefendi bizim için adeta bir anahtardır, inanıyoruz ve biliyoruz ki sahip olduğu yüce gönlü ve varlığı ile bize nice kapılar açacaktır. Bu konuda kudretli, maharetli ve muktedir olduğunu yakinen biliyoruz. Bizlere sağlayacağı katkılarla daha hızlı ve etkili çalışmalara imza atacağız. Şahsıma ve engelli camiasına göstermiş olduğu ilgi, alaka ve mütevaziliğinden ötürü Halil İbrahim Demirhan’a çok teşekkür ederim. El ele verdiğimiz sürece daha iyisini en iyisini yapacağımızı biliyoruz” dedi.

HABER/Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.