Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği Olağan Toplantısı yapıldı

Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği (YASKİ) Eylül ayı olağan toplantısı, YASKİ Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.

Haber Giriş Tarihi: 01.10.2023 12:03
Haber Güncellenme Tarihi: 01.10.2023 12:03
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Yalova Atıksu ve Kanalizasyon Alt Yapı Tesislerini İşletme Birliği  Olağan Toplantısı yapıldı

YASKİ Eylül ayı olağan toplantısı, Birlik Başkanı Arif Oktay Tunç’un başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya, Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk, Termal Belediye Başkanı H. Sinan Acar, Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin ve diğer ilgililer katıldı. YASKİ Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, bir önceki meclis toplantısında alınan kararlar onaylandı. Ayrıca, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Toplantıya katılan başkan ve brlik üyesi belediyelerin yetkilileri de gündem ve kararlarla ilgili görüşlerini ortaya koydular. Toplantının sonunda konuşan Birlik Başkanı Arif Oktay Tunç, YASKİ’nin ilin alt yapı sorunlarını çözmek için çalıştığını söyledi. Tunç, “YASKİ olarak ilimizin atık su ve kanalizasyon alt yapısını iyileştirmek için projeler üretiyoruz. Bu projelerin hayata geçirilmesi için de gerekli kaynakları sağlamak için çaba gösteriyoruz.” dedi.
Tunç, ayrıca toplantıya katılan belediye başkanlarına ve diğer üyelere teşekkür etti. Tunç, “YASKİ’nin başarısı için ortak akıl ve işbirliği çok önemli. Bu anlamda toplantımızda görüşlerini paylaşan ve katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.