Hava Durumu

Vali Kaya, Yalova Hayat ailesini konuk etti “YALOVA’NIN GÜZELLİKLERİNİN KORUNMASI LAZIM”

Yalova Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Süheyla Gözdereliler ve gazetemiz personelleri, Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’yı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Yalova hakkında görüşlerini de açıklayan Vali Kaya, “Yalova’nın güzelliklerinin korunması lazım” dedi

Haber Giriş Tarihi: 14.09.2023 10:00
Haber Güncellenme Tarihi: 14.09.2023 10:00
https://www.yalovahayat.com/
Vali Kaya, Yalova Hayat ailesini konuk etti “YALOVA’NIN GÜZELLİKLERİNİN KORUNMASI LAZIM”

Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştiren Yalova Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Süheyla Gözdereliler, gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Ömrüye Tunç ve gazetemiz personelleri, Vali Kaya tarafından makamında konuk edildi.

Yalova Valisi Hülya Kaya Yalova Hayat

Gözdereliler, Vali Kaya’ya çiçek sunduktan sonra gazetemiz ve çalışmalarımız hakkında bilgiler verdi. Yalova Hayat Gazetesi’nin çok önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Vali Kaya, ortaya konan habercilikten dolayı Yalova Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Süheyla Gözdereliler’i kutladı.

Yalova Valisi Hülya Kaya Yalova Hayat
Burada Yalova ile ilgili görüşlerine de yer veren Vali Kaya, “Yalova eğitim seviyesi yüksek, kültürel altyapısı gelişmiş Avrupai bir kent burası. Böyle güzel bir ilde görev yapmaktan mutluyum. Yalova çok güzel bir kent. Yalova’da yapılacak şeyler var. Bu güzelliğin kaybedilmesi için çevreye duyarlı projeler yapmak lazım. Yalova’nın betonlaşmasına izin verilmemesi lazım. Biz de görev süremiz içerisinde bu güzellikleri korumak için çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

Yalova Valisi Hülya Kaya Yalova Hayat 1
Vali Kaya ardından Yalova Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Süheyla Gözdereliler, gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Ömrüye Tunç ve gazetemiz personelleri ile fotoğraf çekildi.

Hilal Baldemir / Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.