Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Zafer Partisi’nden seçim değerlendirmesi , “Yalova’da, Türkiye ortalamasının üstünde oyumuz var”

Zafer Partisi’nin 2024 Yerel Seçimlerinde belediye başkan adayı olarak seçtiği Mevlüt Yıldırım, seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Haber Giriş Tarihi: 03.04.2024 04:39
Haber Güncellenme Tarihi: 03.04.2024 04:39
Kaynak: Serap Polat
Zafer Partisi’nden seçim değerlendirmesi , “Yalova’da, Türkiye ortalamasının üstünde oyumuz var”

Seçim süreci boyunca Yalova’da sokak gezerek esnaflara ve vatandaşlara projelerini anlatan Zafer Partisi Yalova Belediye Başkan Adayı Mevlüt Yıldırım, seçimlerin ardından açıklama yaparak, kazanan tüm adayları tebrik etti.

 

“Bu seçimi kazananlar arasındayız”

Türkiye ortalamasının üstünde bir oya sahip olduklarını kaydeden Mevlüt Yıldırım, “Zafer Partisi olarak 3 buçuk ay gibi kısa bir sürede seçim çalışmalarımız neticesinde teveccühünüzle ilk 5 parti arasında yerimizi aldık. Benim nezdimde bu seçimi kazananlar arasındayız. Beklentilerimizi henüz karşılamamış olsa bile Türkiye ortalamasının üstünde bir oyumuz var. Artık sahada Zafer Partisi olarak kabul görmüşlüğümüzün yanında daha görünür, tanınır ve bilinir durumdayız. Zafer Partisi’nin bilim, birlik ve barış anlayışıyla Türkiye siyasetinin merkezini oluşturan Atatürkçü düşünce ve felsefesi ile toplumumuzun her kademesine hitap ettiğini Tüm Yalova halkına gösterdik. Sandık dışında esas kazancımız kıymetli arkadaşlıklar, dostlukların yanında şehrimizde yaşayan her kademedeki hemşerilerimizin gördüğümüz ve sorun olarak bize ilettikleri bir arşivimiz oldu.” şeklinde bilgi verdi.

“Bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim”

Kendisine seçim süreci boyunca destek veren Zafer Partisi Yalova Teşkilatına, ailesine ve çevresine teşekkür eden Yıldırım, “Ebetteki sizlere söz verdiğimiz gibi seçilelim seçilmeyelim bunların takipçisi olacağız. Değerli Hemşerilerimiz şüphesiz bu süreçte bizlere oy veren, vermeyen sizlerin de desteği oldukça fazlaydı. Bu desteği her daim hissettik. Hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım. Seçim sürecinde büyük bir özveri ile bana yol arkadaşlığı yapan il ve ilçe parti teşkilatımıza ve üyelerimize teşekkür ederim. Daima yanımda duran ve bana destek olan sevgili eşime ve oğluma teşekkür ederim. Telefon ve mesajları ile bütün STK temsilcilerine, Yalova’mızda ve farklı şehirlerde de olsalar desteklerini belirten eş, dost, akraba ve bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

“Kazanan bütün arkadaşlarımızı ve teşkilatlarını tebrik ederim”

Seçim sonucunda kazanan adayları tebrik eden Mevlüt Yıldırım, “Ayrıca gayet demokratik bir olgunlukla gerçekleşen bu seçimde halkımızın teveccühü ile belediye başkanlıklarını, il genel meclis ve belediye meclis üyeliklerini kazanan bütün arkadaşlarımızı ve teşkilatlarını tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim. Yine bu bayrak yarışında görev sürelerini tamamlayan Belediye Başkan ve üyelerimize Yalova’mıza yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Değerli hemşerilerim vatan ve millet sevdamızla hepinize saygı ve selamlarımı iletir esenlikler dilerim.” dedi.

Serap Polat

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.