Hava Durumu

“YALOVASPOR SİYASET ÜSTÜ BİR DEĞERDİR”

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, Yalova Belediye Meclisi’nde gündeme gelen Yalovaspor’un Yalova Belediyesi unvanını alarak ‘Yalova Belediyesi Yalovaspor Kulübü’ adı altında faaliyet göstermesi hususunu olumlu karşıladıklarını açıkladı.

Haber Giriş Tarihi: 03.08.2023 10:42
Haber Güncellenme Tarihi: 03.08.2023 10:41
https://www.yalovahayat.com/
“YALOVASPOR SİYASET ÜSTÜ BİR DEĞERDİR”

Kendir, ancak Yalovaspor’un siyaset üstü bir değer olduğunu ve herhangi bir siyaset kurumunun tekeline girmemesi gerektiğini de vurguladı.

İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, yaptığı yazılı açıklamada, Yalovaspor’un eski başarılı günlere dönmesinin sosyal hayatı ve gençlerin spora olan ilgisini arttıracağından oldukça önem arzettiğini belirtti. Kendir, “Bu nedenle de kulübümüz açısından bu birleşmeyi olumlu karşılıyor ve partimiz olarak ta desteklediğimizin bilinmesini isteriz” dedi.

Kendir, ancak Yalovaspor’un siyaset üstü bir değer olduğunu ve herhangi bir siyaset kurumunun tekeline girmemesi gerektiğini de ifade etti. Kendir, “Büyük camiamızın önde gelen isimlerinin de desteği alınarak ortak akılla yönetilmesi sağlanmalıdır. Daha açık söylemek gerekirse, iktidar partisinin teşkilatlarından oluşan yönetimsel yapının bu güzel iş ve düşüncelere zarar verdiği ve gölge düşürdüğünün de ayrıca bilinmesini ister ve kamuoyunun bilgisine sunarız” diye konuştu.

Kendir, ayrıca mahalle ve köy takımlarının da kendilerini dışlanmış hissetmemeleri sağlanarak gerekli destek verilmesi ve Yalovaspor’un eskiden olduğu gibi bugünde ABİ takım hüviyetine yeniden kavuşturulması gerektiğini sözlerine ekledi.

HABER/Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.