Hava Durumu
hayat bankası

Şimşek, Kadın Kolları Toplantısına katıldı

AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı’nın düzenlediği 81 ilin kadın kolları il başkanları toplantısına katıldı. Toplantıda teşkilat ve saha çalışmalarının değerlendirildiği belirtildi.

Haber Giriş Tarihi: 06.07.2023 13:00
Haber Güncellenme Tarihi: 06.07.2023 12:20
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Şimşek, Kadın Kolları Toplantısına katıldı

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, il başkanları toplantısını Ankara’da yaptı. Toplantıya AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in yanı sıra 81 ilin kadın kolları il başkanı katıldı. AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek’in de hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Ayşe Keşir, AK Parti’nin kadınların sesi ve nefesi olduğunu belirterek, kadınların siyasette daha fazla yer alması için çalıştıklarını söyledi. Keşir, “AK Parti kadınları olarak bizler, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin her köşesinde hizmet etmeye devam ediyoruz. Teşkilatlarımızda ve sahada gösterdiğimiz gayret ve fedakarlıkla AK Parti’yi daha da güçlendiriyoruz. Kadınlarımızın haklarını koruyor, sorunlarını çözüyor, taleplerini dinliyoruz. Kadınlarımızın siyasette daha fazla temsil edilmesi için de elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

Toplantı ile ilgili bilgiler veren AK Parti Yalova İl Kadın Kolları Başkanı Selihan Dicle Şimşek ise, toplantının verimli geçtiğini belirterek, “Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Ayşe Keşir’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantımızda hem teşkilat hem de saha çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. Yalova olarak biz de çalışmalarımızdan bahsettik. Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımızdan aldığımız destek ve yönlendirmelerle Yalova’da kadınların sesini daha güçlü duyuracağız” dedi.

Şimşek, Yalova’da yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Şimşek, “Yalova’da kadın kollarımız olarak çok yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Hem teşkilatlarımız hem de sahada kadınlarımızla bir araya geliyoruz. Onların sorunlarını dinliyor, taleplerini alıyor, çözüm önerileri sunuyoruz. Ayrıca kadınlarımızın eğitimine, istihdamına, girişimciliğine katkı sağlamak için projeler geliştiriyor, eğitimler düzenliyoruz. Kadınlarımızın siyasete daha fazla katılımını sağlamak için de teşvik ediyor, destekliyoruz” diye konuştu.

Toplantının sonunda AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, 81 il kadın kolları il başkanına teşekkür ederek, başarılar diledi.

HABER/M.Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.