Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Emrah Bektaş: Çiftlikköy için canla başla çalışacağız

Çiftlikköy Belediye Başkanı Aday Adayı Emrah Bektaş gazetemize özel açıklamalarda bulundu. 1 Nisan’dan sonra Çiftlikköy’de AK Parti bayrağının dalgalanmaya devam edeceğini söyleyen Emrah Bektaş, “İlçemiz yatırım, istihdam ve üretim öncelikli projelerimizle gelişecek” dedi.

Haber Giriş Tarihi: 06.01.2024 00:51
Haber Güncellenme Tarihi: 06.01.2024 00:51
Kaynak: M. Tunç Tanrıverdi
https://www.yalovahayat.com/
Emrah Bektaş: Çiftlikköy için canla başla çalışacağız

Çiftlikköy’deki hedeflerinden bahseden Emrah Bektaş, “Yatırım, istihdam ve üretimle ilgili öncelikli projelerimiz ekiplerimiz tarafından tespit edilecek. Sonra hangi mahallede, hangi eksikliklerimiz varsa o projeleri ivedilikle İl Başkanımız ve milletvekillerimizle birlikte istişare edeceğiz. Ondan sonraki süreçte de gerekli bakanlıklara görüşmelerimizi sağlayacağız. Bir an önce ilçemizde yatırım ve hizmetlere öncelik vererek vatandaşlarımızın huzuruna çıkacağız. Onların da bizlerden beklemiş olduğu hizmetlerle ilgili çalışmaları yapacağız” dedi.   

“İletişim ve istişareye önem vereceğim”

Açıklamalarına “Sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcileri, muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz ve esnaflarımızla görüşmeler gerçekleştirdik. Bu görüşmeler doğrultusunda öncelikle iletişime açık, istişareye önem veren, Çiftlikköy’e yatırım anlamında katkı sağlayacak bir belediye başkanı olacağımın sözünü veriyorum” diye devam Emrah Bektaş, “Görüşmelerimizde en büyük eksikliğin aslında iletişimsizlik olduğu, istişarenin çok ön planda olmadığını gördük. Vatandaşımız ve esnaflarımız, muhtarlarımız ve oda başkanlarımızla birlikte biz Çiftlikköy’de iletişime, istişareye önem vererek projelerimizi ve Çiftlikköy’ümüzü gelecek nesillere hazırlamak için var gücümüzle canla başla çalışacağız” sözlerini sarf etti.

“Birlik ve beraberlik içerisinde sorunları çözmek istiyorum”

“Çiftlikköy’de sorunların çözülmesi aşamasında siyasetin temelinden geldiğimiz için gerek bürokraside gerek siyasi görüşmelerde önceliğimiz Çiftlikköy’ümüzdeki yapılacak olan hizmetlerin bir sıralamaya alındıktan sonra milletvekillerimizin, il başkanımızın desteğini alarak gideceğiz” ifadelerini kullanan Bektaş, “Gerekli bürokratlarla görüşeceğiz. Bakanlarımıza projelerimizi sunacağız. Ondan sonra da öncelik vereceğimiz projelere hemen başlayacağız. Birlik ve beraberlik içerisinde Çiftlikköy’ün sorunlarını çözmek istiyoruz” açıklamasını yaptı.

“Çiftlikköy’ün evladı olarak ilçeye vefa borcum var”

Bektaş, neden Çiftlikköy Belediye Başkanı Aday Adayı olduğu sorusuna ise şu cevabı verdi: “Çiftlikköy’de 30 yılı aşkın ailem ile birlikte ikamet ediyorum. Çiftlikköy teşkilatında kurucu olarak başlamış olduğum siyasi hayatıma, bu ilçenin yetiştirmiş olduğu bir genç olarak vefa borcum var. Bu ilçeye hizmet istediğim için ve katkı sağlamak adına gerek bürokrasi gerekse de siyaset açısından dengeleri iyi biliyorum. Siyasetin merkezinde yetiştim. Çiftlikköy’ün evladı olarak bu ilçeye hizmet etmek istiyorum.”

M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.