Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Bora Tanaçan için önemli görev

Önceki dönem Yalova Ülkü Ocakları İl Başkanı Bora Tanaçan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticiliğine atandı.

Haber Giriş Tarihi: 25.05.2023 13:23
Haber Güncellenme Tarihi: 25.05.2023 13:23
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Bora Tanaçan için önemli görev

Yalova’da uzun yıllar Ülkü Ocakları bünyesinde çeşitli kademelerde görev yapan ve son olarak İl Başkanlığı yapan Bora Tanaçan, Ankara’da önemli bir göreve getirildi. Tanaçan, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın görevlendirmesiyle Ülkü Ocakları Genel Merkez yöneticiliğine getirildi.

Tanaçan, son bir yıllık süreçte Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım ile yakın mesaisini sürdürmüş ve açık hava toplantılarında aktif bir rol üstlenmişti. Tanaçan, 7 Nisan 2023 tarihinde Ankara’da Devlet Bahçeli’nin katılımıyla gerçekleştirilen iftar programında da protokol masasında yer almıştı.

Tanaçan, yeni görevine ilişkin yaptığı açıklamada, “Ülkü Ocakları Genel Merkezi, Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in de deyimiyle hesap yapanların değil, Ülkücü Hareketin hesapsızlarının omuzunda yükselen kutlu bir davanın yuvasıdır. İnancımız o ki; Ülkücü Hareket dualı bir harekettir ve bu kutlu davada yapılan görevler, gelinen makamlar hesap değil nasip işidir. Bugüne kadar gecemi gündüzüme katarak kutlu davamıza elinden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Bu saatten sonra da var gücümle Ankara’da mücadelemi sürdüreceğim” dedi.

Tanaçan, kendisini bu göreve layık gören Devlet Bahçeli ve Ahmet Yiğit Yıldırım’a teşekkür ederek, güvenlerini boşa çıkarmayacağını ifade etti.

HABER/M. Tunç Tanrıverdi

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.