Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

YTSO ve Atakent arasında indirim protokolü imzalandı

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ile Özel Atakent Hastanesi arasında oda üyeleri ile birinci derece yakınlarını kapsayan indirim protokolü imzalandı.

Haber Giriş Tarihi: 13.05.2024 03:45
Haber Güncellenme Tarihi: 13.05.2024 03:45
Kaynak: Serap Polat
YTSO ve Atakent arasında indirim protokolü imzalandı

Demiryürek ile Atakent Hastanesi temsilcileri arasında indirim protokolü imzalandı. 

Yüzde 10 indirim ve yüzde 15 indirim uygulanacak 

Protokol kapsamında Atakent Hastanesinde gerçekleştirilen muayene fark ücreti ile ayakta gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil ve tetkiklerde oluşan fark ücretlerine, protokol süresi boyunca fark tutarı üzerinden yüzde 10 indirim, ameliyat ve yatarak tedavilerde ise yüzde 15 indirim uygulanaca

İndirimden YTSO üyeleri ve bu kişilerin bakmakla yükümlü oldukları birinci derece aile fertleri faydalanacak. Ayrıca fizik tedavi hizmetlerinde, A ve B grubu hizmetler ücretsiz olurken, C ve D grubunda ise yüzde 10 indirim uygulanacak.

İndirim ilaç sarf malzemesi maliyetleri düşüldükten sonra uygulanacak

Protokol kapsamında sunulacak indirimlerden; ilaç, sarf malzemesi, özellikli malzeme, dış doktor, psikiyatri muayenesi, psikolog muayenesi, doğum paketleri, obezite cerrahisi, estetik operasyonlar, sünnet, girişimsel hizmetler, ozon tedavisi, getat işlemleri, onkoloji tedavileri, günübirlik işlemler, invaziv kardiyoloji/koroner anjiografi, dış laboratuvar ve genetik testleri, kalp damar cerrahisi, uyku laboratuvarı, ağız ve diş sağlığı, dermatoloji, detaylı ultrason, çocuk kardiyolojisi, diyetisyen hizmetleri, acil servis hizmetleri, tamamlayıcı sağlık sigortası, özel sağlık sigortası katılım payları hariç tutuldu. İndirimler, ilaç sarf malzemesi maliyetleri düşüldükten sonra tutara uygulanacak.

Serap Polat 
 

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.