Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek “Kadın girişimcilere destek vermeyi sürdüreceğiz”

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammed Sarıoğlu bir süre önce açılışı gerçekleştirilen Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yerini ziyaret ettiler. Burada konuşan Demiryürek, “Kadın girişimcilere her zaman olduğu gibi elimizden gelen tüm desteği vermeyi sürdüreceğiz” dedi

Haber Giriş Tarihi: 22.03.2024 11:38
Haber Güncellenme Tarihi: 22.03.2024 11:38
Kaynak: Yalova Hayat
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO) Başkanı Cemil Demiryürek “Kadın girişimcilere destek vermeyi sürdüreceğiz”

Yalova Belediyesi, YTSO ve Yalova Girişimci Kadınlar Derneği iş birliği ile kısa bir süre önce açılışı Yalova Valisi Dr. Hülya Kaya tarafından yapılarak devreye giren Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yeri, kadın girişimcilere hizmet vermeye devam ediyor. Bu çerçevede satış yerini YTSO Meclis Başkanı Muhammed Sarıoğlu ile birlikte ziyaret eden YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut tarafından karşılandı. Burada ürünlerini satışa sunan kadın girişimcilerle sohbet eden Demiryürek ve Sarıoğlu, Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut’la da istişarelerde bulundular.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan YTSO Başkanı Cemil Demiryürek, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Yalova Belediyesi, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve Yalova Girişimci Kadınlar Derneği iş birliği ile Kadın Kooperatifi ürünlerinin satışına destek olunması amacı ile İDO Feribot Terminali önünde oluşturulan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Satış Yerini ziyaret ettik. Ziyarette Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut ve dernek üyeleri ile kooperatiflere yapılacak desteklerle ilgili görüşmede bulunduk. YTSO olarak her zaman kadın girişimciliğinin gelişimini destekledik.

Kadın girişimcilere her zaman elimizden gelen tüm desteği verdik. Bu desteklerimiz kesintiye uğramadan ve artarak devam edecek. Biz kadınlarımızın iş hayatında çok daha aktif rol üstlenmelerini istiyoruz” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yalova Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Oya Akbulut ise YTSO Başkanı Cemil Demiryürek ve YTSO Meclis Başkanı Muhammed Sarıoğlu’na teşekkür etti.

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.