Hava Durumu

Yalova Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan net konuştu: "Anketlerde önde çıkıyorum"

Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, yaptırdıkları anketlerde beldede çok önde çıktıklarını ve seçimde partisi tarafından aday gösterilmesi durumunda seçimi kazanacağını söyledi

Haber Giriş Tarihi: 26.08.2023 00:29
Haber Güncellenme Tarihi: 26.08.2023 00:29
https://www.yalovahayat.com/
Yalova Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan net konuştu: "Anketlerde önde çıkıyorum"

2024 yerel seçimler öncesi belki de en net konuşan isimlerden birisi Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan. Daha önceden belediye başkanlığına aday adayı olduğunu net bir şekilde açıklayan Arslan, bu konuda çarpıcı açıklamalar da yapıyor. Son olarak anket yaptırdıklarına vurgu yapan Arslan, ankette diğer partilerin önünde olduğunun çıktığını dile getirdi. Arslan, seçimi kazanacağından son derece emin olduğunu da ifade ederek, “Anketler de yaptırıyoruz. Bu anket sonuçlarına baktığımızda oy oranımızı arttırdığımız net olarak görüyoruz. Bizim seçimi kazanmak gibi bir derdimiz yok. Seçimi kazanacağımızdan kimsenin şüphesi bile olmasın. Güzel bir ekibimiz var. Çalışmalarımız da ortada. Daha birçok çalışma yapacağız. Projelerimiz hazır. Halkımız bizi diğer başkanlarla kıyaslayabilirler. Zira bir belediye başkanını kıyaslamanın en kolay yolu onun ürettiği hizmetlerdir. Biz iktidardaki partinin belediye başkanı değiliz. Biz beldeye ne yaptıysak belediyemizin kaynaklarını doğru ve rantabl kullanarak yaptık” dedi. 

İlginiiz Çekebilir... Oral Akoğlu Taşköprü için aday adayı oldu

“Herkesin belediye başkanı oldum”
Hizmetlerin halka ulaştırılmasında hiçbir ayrım yapmadığını ifade eden Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, “Ben Taşköprü’de doğan, büyüyen kısacası bu beldenin evladıyım. Biz belediye başkanı olduğumuzda sadece belde olarak bakmadık. Tüm sitelerimizi de hizmetlerle buluşturduk. Buralarda da hizmetler kesintiye uğramadan devam edecek. Biz parti belediye başkanı değil herkesin belediye başkanı anlayışı ile görev yapıyoruz. Yeni dönemde daha birçok hizmetimiz olacak” şeklinde konuştu.  
Taşköprü’ye yeni proje yolda
Taşköprü için ihtiyaç duyulan bir projeyi de kısa süre içerisinde hayata geçireceklerini duyuran Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan, “Kültür Merkezimizin yan tarafında bir binamız var. Burada yapacağımız proje için bütçeyi de hazırladık. Düğün sezonu olduğundan burasını yıkamıyoruz. Sezon sonunda kasım ayı gibi yıkımına başlayacağız. Bir kafeterya ve gelin odaları yapacak ve burasını Kültür Merkezimizle birleştireceğiz. Ayrıca bu bina içerisinde halkımıza halk eğitim kursları verilebilmesi için bölümler oluşturacağız. Yine burada bir spor salonu da oluşturarak halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu. 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.