Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova’da “Suyumun Yolculuğu” protokolü imzalandı

Yalova İl Özel İdaresi, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü, Yeşil Körfez Su Birliği ve Kadın ve Uluslararası Toplumsal Gelişim Derneği arasında “Suyumun Yolculuğu” Projesi Protokolü imzalandı.

Haber Giriş Tarihi: 16.12.2023 10:31
Haber Güncellenme Tarihi: 16.12.2023 10:31
Kaynak: Murat Can Aytemur
Yalova’da “Suyumun Yolculuğu” protokolü imzalandı

Yalova’nın merkez okullarında, 5. sınıf öğrencilerinin görmekte olduğu Hayat Bilgisi Dersinin kapsamında, suyun evlerde akacak olan duruma gelene kadar geçirmiş olduğu süreçlerini, evrelerini inceleyerek görmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilecek olan “Suyumun Yolculuğu” Projesi Protokolü; Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Yalova İl Özel İdaresi, Yeşil Körfez Su Birliği ve Kadın ve Uluslararası Toplumsal Gelişim Derneği arasında imzalandığı duyuruldu.

Yalova İl Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe, Yalova İl Özel İdaresi, Yeşil Körfez Su Birliği ve Kadın ve Uluslararası Toplumsal Gelişim Derneği ile birlikte imzalanan “Suyumun Yolculuğu” Projesi Protokolü sonrasında yaptığı açıklamada, ‘’Yalova merkez okullarımızın 5. sınıf öğrencilerinin Hayat Bilgisi Dersi kapsamında suyun evlerimizde akacak duruma kadar geçirmiş olduğu evrelerini inceleyerek görmelerini sağlamak amacıyla hayata geçirilecek olan “Suyumun Yolculuğu” Projesi Protokolü; Yalova İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Yalova İl Özel İdaresi, Yeşil Körfez Su Birliği ile Kadın ve Toplumsal Gelişim Derneği (KATFADER) arasında imzalandı’’ diye belirtti.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.