Hava Durumu
hayat bankası

Yalova'da CHP’li Vekiller YTSO’yu ziyaret etti

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş ve CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı (YTSO)ziyaret ederek iş dünyasının sıkıntıları ve il ekonomisi hakkında istişarelerde bulundular

Haber Giriş Tarihi: 06.09.2023 00:12
Haber Güncellenme Tarihi: 06.09.2023 00:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.yalovahayat.com/
Yalova'da CHP’li Vekiller YTSO’yu ziyaret etti

CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş ve CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı (YTSO) ziyaret ettiler. Ziyarette, YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek ve Başkan Yardımcısı Galip Atik ile bir araya gelen vekiller, ekonomiye ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

İlginizi Çekebilir... YTSO Başkanı Demiryürek’in mutlu günü

YTSO Yönetim Kurulu Başkanı Cemil Demiryürek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üyelerinin talep ve beklentilerini, finansman kaynaklarına erişimle ilgili yaşanan sıkıntıları vekillere ilettiklerini söyledi. Demiryürek, “Reel sektör firmalarımız son dönemde finansmana erişimde büyük zorluklar yaşıyor. Büyümenin her kesime yansıması için KOBİ’lere destek verilmeli, uygun finansman imkanlarına ulaşmalarını sağlanması gerekmektedir” dedi.
CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan ise YTSO’nun çalışmalarını takdirle izlediklerini belirterek, ekonomik sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti. Becan, “Yalova’nın ticaret ve sanayi potansiyelini artırmak için YTSO ile iş birliği içinde olacağız. Ekonomide yaşanan sıkıntıların aşılması için Meclis’te gerekli girişimlerde bulunacağız. KOBİ’lerimizin finansmana erişimini kolaylaştıracak, istihdam ve üretimi destekleyecek projeler üreteceğiz” diye konuştu.
Ziyarette ayrıca CHP Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş ve CHP Mersin Milletvekili Talat Dinçer de görüşlerini paylaştılar. Vekiller, YTSO’nun üyelerine sunduğu hizmetleri övdüler ve ekonomik kalkınma için ortak akıl ve iş birliğinin önemine vurgu yaptılar.
 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.