Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yalova Bayraktepe Mahallesi Sakinleri Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u bağrına bastı

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Bayraktepe Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. Mahalle girişinde coşkuyla karşılanan Tutuk, yeni dönemde de Bayraktepe’ye ihtiyaç duyulan yatırımları kazandıracaklarının sözünü verdi

Haber Giriş Tarihi: 01.02.2024 16:03
Haber Güncellenme Tarihi: 01.02.2024 16:22
Kaynak: Yalova Hayat
Yalova Bayraktepe Mahallesi Sakinleri Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk’u bağrına bastı

Mahalle girişinde meşalelerle karşılanan Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Bayraktepe Mahallesi’ne ihtiyaç duyulan ve vatandaşların talep ettiği yatırımları yapacaklarını belirtti. Başkan Tutuk’a programda Başkan Yardımcısı Fatih Şahin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Aydın Kopuz ve Muhtar Ahmet Esmer de eşlik etti.

Mahallelilerin talep ettiği yatırımlar yapılacak

Sevgiyle karşılanan ve hemşehrileriyle buluşan Başkan Tutuk, Yalova’nın en güzel yatırımları hak ettiğini, bundan sonraki dönemde yapılacak yatırımlardan Bayraktepe Mahallesi’nin de hak ettiği payı alacağını söyledi. Bugüne kadar mahalleye birçok çalışma yapıldığını söyleyen Başkan Tutuk, ‘Gerçek Belediyecilik’ vizyonu ile yeni dönemde de mahallelilerin talebi üzerine yatırım ve projeler yapılacağını söyledi.

“Mahallemizi yakından biliyor ve tanıyoruz”

Vekaleten yaptığı başkanlık döneminde Yalova Belediyesi’ni icralık durumdan kurtarıp yatırım yapan bir kurum haline getirdiklerini söyleyen Başkan Tutuk, “Bugüne kadar mahallemiz için birçok çalışma yaptık ancak yeni talepleri de görüyoruz, ihtiyaçları da tespit ediyoruz. Şimdi yeni bir döneme giriyoruz. ‘Gerçek Belediyecilik' vizyonumuz var.

Bu vizyon kentlerde yaşam kalitesini artıran, yılların birikimi ve gelecek vizyonunu harmanlayan, yeni şehircilik söylemleri ile güçlü projeler içeriyor. Biz de bu vizyon doğrultusunda yatırımlarımızı yapacağız. Mahallemizi yakından tanıyor ve biliyoruz. Yeni dönemde de en güzel çalışmaları burada yapacağız” dedi.

Programda mahallelileri tek tek dinleyen Başkan Tutuk, tüm talep ve önerileri de not aldırdı. Program sonunda hemşehrileriyle hatıra fotoğrafı da çektiren Başkan Tutuk, kendilerine olan güven boşa çıkartmayacaklarını belirtti.

Esmer’den Tutuk’a teşekkür

Bayraktepe Mahallesi Muhtarı Ahmet Esmer ise Yalova Belediye Başkanı’na mahalleye yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Esmer, “Başkanımızın kapıları bizlere her zaman açık.

Gidemesek bile telefon edip sorunlarımızı aktardığımızda hemen sorunlar çözülüyor, talepler karşılanıyor. Bu çerçevede Belediye Başkanımıza ve ekibine mahalle halkımız adına teşekkür ediyorum” dedi.
 

Minik Cihangir park istedi
Ardından halkın taleplerini dinleyen ve sorularını yanıtlayan Mustafa Tutuk’tan bir çocuğun talebi ise gülüşmelere neden oldu. Cihangir Tosun isimli çocuk Tutuk’tan mahalleye bir çocuk parkı istedi. Bunun üzerine, mahalleye hemen bir çocuk parkı yapılması talimatını veren Tutuk, vatandaşlar tarafından uzun uzun alkışlandı.

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.