Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Tahsin Becan, “Yerelden genele iktidar yürüyüşümüz başladı”

CHP Armutlu İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan ve CHP il yöneticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi. Burada konuşan CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan, CHP'nin yerelden genele yürüyüşünün başladığını artık herkesin gördüğünü ifade etti

Haber Giriş Tarihi: 03.06.2024 13:59
Haber Güncellenme Tarihi: 03.06.2024 13:59
Kaynak: Murat Can Aytemur
Tahsin Becan, “Yerelden genele iktidar yürüyüşümüz başladı”

CHP Yalova İl Başkanı Erdem Doğancı, CHP Yalova Milletvekili Tahsin Becan ve CHP il yöneticileri, Armutlu İlçe Danışma Kurulu Toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Milletvekili Tahsin Becan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin halkçı belediyecilik anlayışını Armutlu ilçesinde de iktidara taşıyacaklarını belirtti. Yerel seçim sonuçlarının ve Armutlu ilçesindeki performansın değerlendirildiği toplantıda Becan, CHP'nin yerelden genele iktidar yürüyüşünün başladığını ve bunun herkes tarafından görüldüğünü vurguladı.


Becan, "Armutlu İlçe Danışma Kurulu Toplantımızı partililerimizle birlikte gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemde Cumhuriyet Halk Partisi'nin halkçı belediyeciliğini iktidara taşıyacağımız bu güzel ilçemizde geleceği ve yerel seçimleri değerlendirdik. Yolumuz uzun. Yapacak çok işimiz var. En büyük gücümüz halkımız için daha güzel ve güvenli bir gelecek inşa etmek adına yol haritamızı belirledik. Cumhuriyet Halk Partisi'nin her bir ferdine yerelden genele iktidar yolculuğumuzda başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.