Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Nergis İbşiroğlu, YTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi oldu

Uzmanlar Koleji Kurucusu ve Uzmanlar Koleji İlkokul Müdürü Nergis İbşiroğlu, YTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine getirildi.

Haber Giriş Tarihi: 27.03.2024 11:58
Haber Güncellenme Tarihi: 27.03.2024 11:58
Kaynak: Serap Polat
Nergis İbşiroğlu, YTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyesi oldu

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin öncülüğünde, 5174 sayılı Odalar ve Borsalar Kanunu'nun 84. maddesi gereğince tüm illerde kurulan Yüksek İstişare Kurulu Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’ndaki ilk toplantısını 7 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirdi. Yalova’nın ekonomik ve sosyal gelişimine yönelik çalışmalar hakkında görüş ve önerilerin oluşturulduğu kurulda, şehrin ticari ve sınai kalkınmasına katkı sağlayacak projeler de değerlendiriliyor. 20 kişinin yer aldığı Yüksek İstişare Kurulu'nun yapacağı istişare nitelikli değerlendirmeler, görüş ve öneriler, ilgili kurum ve kuruluşlara iletilerek ilin ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesine katkı sağlıyor. Yalova Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerin ticari faaliyetlerinin artması ve şartlarının iyileştirilmesi amacıyla çalışmaların hassasiyetle yürütülüyor.

Başkan Cemil Demiryürek’i ziyaret etti

Eğitimdeki başarısını kanıtlayan Uzmanlar Koleji Kurucusu ve Uzmanlar Koleji İlkokul Müdürü Nergis İbşiroğlu, Yalova’nın gelişimine de katkıda bulunmak için YTSO Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine getirildi. Ardından Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemil Demiryürek'i makamında ziyaret ederek Yalova’nın eğitim durumu hakkında sohbet eden Nergis İbşiroğlu, Cemil Demiryürek’e misafirperver karşılaması için teşekkür etti.

Serap Polat

Kaynak: Serap Polat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.