Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İYİ Parti, Yalova Belediye Başkan Adaylarını tanıttı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ankara’da düzenlenen toplantıda 81 ilin belediye başkan adaylarını ve seçim beyannamesini açıkladı. Yalova’dan 14 belediye başkan adayının da katıldığı toplantıda, Akşener, belediyelere yönelik önemli mesajlar verdi

Haber Giriş Tarihi: 26.02.2024 12:11
Haber Güncellenme Tarihi: 26.02.2024 12:11
Kaynak: Yalova Hayat
İYİ Parti, Yalova Belediye Başkan Adaylarını tanıttı

İYİ Parti’nin ATO Congresium’da ‘Türkiye için en iyisi’ temasıyla gerçekleştirdiği toplantıda, partinin belediye başkan adayları sahneye davet edilerek tanıtıldı. İYİ Parti İl Başkanı Osman Kendir ve il yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, Yalova Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Tokay ile ilçe ve belde belediye başkan adayları da yer aldı.

Toplantıda konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin seçim beyannamesini de kamuoyuna duyurdu. Akşener, belediyelerin sorunlarına ve çözüm önerilerine değinerek, “Bütüncül bir kentsel planlama ve imar politikasıyla şehirlerimizi fiziksel, toplumsal, ekonomik ve ekolojik yapısıyla birlikte depreme karşı dirençli hale getireceğiz. Kent dokumuza, demografimize sahip çıktığımız için özür dileyecek değiliz. Kaçak ve sığınmacıların gettolar oluşturarak, işletmelerle birbirlerine hizmet ettikleri minyatür Suriye’ler kurmalarına asla izin vermeyeceğiz. Belediyelerde yeni imar planları oluşturup gettolarında kentsel dönüşüm çalışmaları başlatacağız. Belediyelerimizde şeffaf, hesap verebilir, katılımcı ve denetlenebilir bir yönetim anlayışı sergileyeceğiz. Belediyelerimizde liyakat, ehliyet ve adalet esas olacak. Belediyelerimizde israf, yolsuzluk, kayırmacılık ve rüşvet olmayacak” dedi.

Akşener, belediye başkan adaylarına ve vatandaşlara seslenerek, “31 Mart’ta sandığa gidip, Türkiye için en iyisini seçeceğinize inanıyorum. İYİ Parti olarak belediyeleri alacağız, milletimizin yüzünü güldüreceğiz, Türkiye’yi iyi yapacağız” diye konuştu.
Konuşmanın ardından İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, İYİ Parti Yalova Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Tokay ile Yalova’daki ilçe ve belde belediye başkan adayları sahneye davet edildi. Burada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından elleri havaya kaldırılan adayların tanıtımı gerçekleştirildi.
 

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.