Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Güleç Kardeşler, kurbanlık satışlarına 21 Nisan’da başlıyor

Kurban Bayramı’na aylar öncesinden hazırlanan sektörün öncü kuruluşu Güleç Kardeşler, kurbanlık satışlarına 21 Nisan’da başlayacaklarını duyurdu. 1979 yılından beri İslami koşullara uygun şekilde uzman kadrosuyla hizmet veren Güleç Kardeşler, kesim işlemini Safran Köyü’nde bulunan bölgenin en modern tesislerinden olan Harun Güleç Kesimhanesi’nde gerçekleştirecek

Haber Giriş Tarihi: 16.04.2024 14:54
Haber Güncellenme Tarihi: 16.04.2024 14:54
Kaynak: Yalova Hayat
Güleç Kardeşler, kurbanlık satışlarına 21 Nisan’da başlıyor

Yalova’da Cemal Güleç Besi Çiftliği’nde yetiştirdikleri kurbanlıkları 21 Nisan’da satışa sunacaklarını belirten Halit Güleç, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi; “1979 yılında başlayan ticari faaliyetimiz günümüz koşullarına göre her geçen gün güncellenerek ve geliştirilerek devam ediyor. Ticari faaliyetlerimizin bir kolu olan kurbanlık yetiştiriciliği ve satışı konusunda sektörün önde gelen, örnek gösterilen ve en çok tercih edilen bir müesseseyiz. Bizim hizmet politikamız % 100 kalite - % 100 memnuniyet üzerine kurulmuş durumda. Cemal Güleç Besi Çiftliği’nde yetiştirmiş olduğumuz kurbanlıklarımızın 21 Nisan’da satışına başlıyoruz. Her yıl yaptığımız gibi grubu bulunmayan vatandaşlarımız için talep ettikleri takdirde hisse oluşturmayı bu yıl da yapacağız. Geçtiğimiz yıl hizmete açtığımız Harun Güleç Kesimhanesi tıpkı besi çiftliğimiz gibi bölgemizin en modern donanımına sahip tesisi. Yüce dinimiz İslamiyet’e uygun şekilde, hijyen kurallarından asla taviz vermeden vatandaşlarımızın dini vecibelerini yerine getirmelerini sağlarken geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızın kurbanlıklarını teslim almayı beklerken adeta piknik yapıyormuş gibi vakit geçirmelerini sağlayacağız. Bu yıl da bayram namazı sonrasında başlayacak kesimleri bekleyen vatandaşlarımız için başta kahvaltı olmak üzere gün boyu çeşitli ikramlarımız ve etkinliklerimiz olacak.

Kurbanları kesilen vatandaşlarımızın hisseleri eşit şekilde kemikli ve kemiksiz olmak üzere pay edilip, parçalanıp kendilerine teslim edilecek. Aracı bulunmayan vatandaşlarımız için ücretsiz servislerimiz de gün boyu hizmette olacak. Kıymetli müşterilerimiz tıpkı kendi yerlerinde ailece bir arada kendi kurbanlarını kendileri kesiyormuş hissi içerisinde olacaklar. Kurban kesecek olan tüm hemşehrilerimizi 21 Nisan’dan itibaren kurbanlıklarımızı görmek üzere Güleç Kardeşler’e bekliyoruz. Kalite ve % 100 memnuniyet asla tesadüf değildir.”

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.