Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Çınarcık Belediye Meclisi yoğun gündemle toplandı

Çınarcık Belediyesi mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı

Haber Giriş Tarihi: 08.05.2024 15:09
Haber Güncellenme Tarihi: 08.05.2024 15:09
Kaynak: Murat Can Aytemur
Çınarcık Belediye Meclisi yoğun gündemle toplandı

Çınarcık Belediye Başkanı Avni Kurt başkanlığında mayıs ayı olağan toplantısını gerçekleştiren Çınarcık Belediye Meclisi, gündemdeki maddeleri görüştü. Bir önceki aya ait kararların görüşülmesi ile başlayan meclisin gündeminde ilçe ve belediye açısından önem taşıyan maddeler yer aldı. 2023 yılı kesin hesap listesinin de görüşüldüğü Çınarcık Belediye Meclisi’nde belediyenin toplam borcunun 274 milyon 88 bin TL olduğu dile getirildi.
Çınarcık Belediye Meclisi mayıs ayı olağan toplantında şu gündem maddeleri yer aldı; “2023 yılı kesin hesabı konusunun görüşülmesi. Boş bulunan Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü kadrosunun iptal edilerek Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü kadrosunun ihdas edilmesi konusunun görüşülmesi. Kurulması talep edilen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü için ek bütçe tertibinin yapılması konusunun görüşülmesi. Sosyal Demokrat İşverenleri Sendikasına (SODEMSEN) üyelik talebi konusunun görüşülmesi. 2024 yılı gelir-ücret tarifesinin yeniden değerlendirilmesi talebi konusunun görüşülmesi. Çalıca, Petkoçeşmesi Mevkii, Pafta:G22D13B2B, 133 adanın doğusunda yer alan park alanına otopark sembolü eklenmesi konusunda plan değişikliği teklifinin görüşülmesi. Otopark yönetmeliği uygulama usul ve esaslarında değişiklik ve düzenleme yapılması konusunun görüşülmesi. 1/1000 ölçekli belediyemiz uygulama imar planına esas plan notlarında değişiklik ve ilave yapılması konusunun görüşülmesi. Kapanış.”

Murat Can Aytemur

Kaynak: Murat Can Aytemur

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.