Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

CHP Çiftlikköy Seçim Ofisi coşkulu şölenle açıldı! CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Yele müjdeyi verdi…

Cumhuriyet Halk Partisi Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele’nin, Seçim İletişim Merkezi düzenlenen görkemli bir törenle açıldı. Bir mitingi andıran törende konuşma gerçekleştiren Yele, Çiftlikköylü vatandaşlara müjdeyi verdi: Yeni bir devlet hastanesi ve mevcut hastaneye ücretsiz ulaşım sağlanılacak.

Haber Giriş Tarihi: 12.02.2024 13:04
Haber Güncellenme Tarihi: 12.02.2024 13:04
Kaynak: Yalova Hayat
CHP Çiftlikköy Seçim Ofisi coşkulu şölenle açıldı! CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Yele müjdeyi verdi…

Çiftlikköy’ün, Çiftlik Mahallesinde yer alan CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele’nin Seçim İletişim Merkezi açılışı adeta bir mitingi andıran görüntülere sahne oldu. Yoğun katılım sebebiyle bir miting havasında gerçekleşen açılışta seçim kampanyasının müzikleri de ilk defa dinletildi ve büyük bir coşku yaşandı.  Törende konuşma gerçekleştiren CHP Çiftlikköy İlçe Başkanı Savaş Kaşıkçı, “Çiftlikköy Belediyesi’ni sosyal demokrat, adil belediyecilikle tanıştıracağız” dedi. İl Başkanı Erdem Doğancı ise 31 Mart akşamı belediyenin önünde seçim müzikleriyle kutlama yapacaklarını söyledi.

Açılışta yer alan Yalova Milletvekili Tahsin Becan da “Seçildiğim günden beri hayalini kurduğum Çiftlikköy’e sosyal demokrat belediyecilik anlayışını kazandırmak için elimizden geleni yapacağız. Belediye Başkan Adayımız Adil Yele ve yol arkadaşlarına başarılar dilerim. Hep birlikte kazanacağız. Adil başkanımız Çiftlikköy’e adil yönetimi getirecek” diye belirtti. Sonrasında ise CHP Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Adil Yele, eşi Yeşim Yele ile birlikte sahneye çıkarak kalabalık vatandaş grubunu selamladı. Devamında ise konuşma yapmak için hazırlanan Yele’nin konuşması “Çiftlikköy’ün evladı”, “Çiftlikköy seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesildi.

Çiftlikköy için el ele vereceğiz”

Seçim İletişim Merkezi’nin açılışıyla 31 Mart yerel seçiminin kampanya startını verdiklerini belirten Yele, ilk olarak kendisini anlattı. Seneler önce belediye meclis üyeliği ve il başkan yardımcılığı görevlerinden sonra adaylığını açıkladığını belirten Yele, partisiyle birlikte çalışarak Çiftlikköy için el birliğiyle hareket edeceklerini söyledi. Yele, “Tüm Çiftlikköylülerle el ele verme zamanımız geldi. Sloganımızda dediğimiz gibi ‘Çiftlikköy için el ele vereceğiz’. Genciyle, yaşlısıyla, tüm etnik kökenleriyle, hangi inanıştan olursa olsun tüm fertleriyle Çiftlikköy için el ele vereceğiz, Çiftlikköy'ü daha iyi ve daha güzel yarınlara hazırlamak için el birliğiyle çalışacağız” diye belirtti.

Çiftlikköy için mega projeler

Başkanlık görevine hazır olduğunu vurgulayan Yele, konuşmasına şöyle devam etti; “Biz bu göreve atamayla değil, örgütümüzün takdiriyle, halkımızın takdiriyle geldik. Bu göreve hazırlanırken Çiftlikköy'ün sorunları neler, çözüm yolları neler, hangi problemi nasıl çözeriz aylarca proje ekibimizle tartıştık ve ortaya Çiftlikköy'ü gelecek güzel yarınlara hazırlayacak mega projeler çıkardık. Biz sizlere yapılması imkânsız, sizlerin gözlerini boyayacak onlarca proje sunmayacağız.”

“10 büyük proje sunacağız”

Sloganlarla değil, gerçekçi ve halkın derdine derman olacak projelerle hareket edeceklerini belirten Yele, “'Oh be’ dedirtecek, "İyi ki Çiftlikköy'de yaşıyorum” dedirtecek 10 büyük proje sunacağız. Bunun yanında her mahallemizin ihtiyacı olan, her biri vatandaşlarımızın sıkıntılarını çözebilecek onlarca projemiz daha var. Hepsini ilerleyen günlerde tek tek sizlere sunacağız” dedi.

“Çiftlikköy’e bir Devlet Hastanesi kazandıracağız”

Yele, en büyük projelerinden bir kısmını da vatandaşlara aktardı. Adı gibi adil bir başkan olacağını vurgulayan Başkan Adayı Adil Yele, “Tüm mahallelerimize adım gibi adil eşit hizmet götüreceğiz. Ve bunu yaparken kapımız, gönlümüz herkese açık olacak. Tüm seçim çalışmalarımda vatandaşlara söylediğim gibi birlikte çalışacağız, birlikte kazanacağız ve en önemlisi birlikte yöneteceğiz.

Az önce milletvekilimiz de dile getirdi. Artık nüfusu 50 bini aşmış, büyük bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Çiftlikköy'de çözülmesi gereken onlarca sorun var. Bunlardan bir tanesi de sağlık sorunu. Yeni hastanenin yapılmasıyla ilçemize yakın bir yerde Devlet Hastanesi kalmadı. Bunun net ve kesin çözümü Çiftlikköy'e bir Devlet Hastanesi kazandırmak. Bunun için göreve gelir gelmez milletvekilimizin de desteğiyle Çiftlikköy’e bir Devlet Hastanesi kazandıracağız. Hastane bir devlet yatırımı. Bir belediye yatırımı değil. Devlet Hastanesi ilçemize yapılana kadar Çiftlikköylü hemşehrilerimize bir söz vermek istiyorum. Çiftlikköy'ün her noktasından Devlet Hastanesi’ne ücretsiz ulaşım imkanı koyuyoruz. Dileyen tüm hemşehrilerimiz ücretsiz bir şekilde günün belli saatlerde Devlet Hastanesi’ne ulaşabilecek. Bunu da Çiftlikköy'deki şoför esnaflarımızla birlikte yapacağız. Hem vatandaşımız bu dertten kurtulacak hem de şoför esnafımız gelir kazanacak” diye konuştu.

Adaylık için hazır olduklarını vurgulayan Yele, birlikte çalışarak halkımızın desteği ve duasıyla çocuklarımız, gençlerimiz, esnafımız ve başımızın tacı büyüklerimiz için istişare ve dayanışma içerisinde hizmetlerimizi, projelerimizi gerçekleştirmek için yola çıkacaklarının sözünü verdi. Konuşmaların ardından Seçim İletişim Merkezi’nin açılış kurdelesi dualarla kesildi. Açılışa Yalova Belediye Başkan Adayı Mehmet Gürel başta olmak üzere partili belediye başkan adayları, ilçe başkanları ve partili yöneticiler de katıldı.

Murat Can Aytemur

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.