Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

AK Parti Çiftlikköy İlçe Belediye Başkan adayı Recep Hacı : “Devraldığım bayrağı daha ileriye taşıyacağım”

AK Parti Çiftlikköy İlçe Belediye Başkan adayı Recep Hacı ve Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar partinin ilçe binasında düzenlenen basın toplantısında birlik mesajı verdiler.

Haber Giriş Tarihi: 22.01.2024 17:07
Haber Güncellenme Tarihi: 22.01.2024 17:07
Kaynak: Yalova Hayat
AK Parti Çiftlikköy İlçe Belediye Başkan adayı Recep Hacı : “Devraldığım bayrağı daha ileriye taşıyacağım”

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Çiftlikköy Belediye Başkan adayı gösterilen Recep Hacı ile halen belediye başkanlığı görevini sürdüren Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar AK Parti İlçe binasında düzenlenen basın toplantısında basının karşısına çıktılar. Saloba gelişlerinde partiler tarafından alkışlarla karşılanan Hacı ve Silpagar ardından basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundular.
 

“Hizmetler devam edecek”

Toplantıda ilk konuşmayı, AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Serdar kaya gerçekleştirdi,
“Cumhurbaşkanımızın da tensipleri ile partimizin Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Recep Hacı oldu. Öncelikle mevcut belediye başkanımız Ali Murat Silpagar’a 10 yıldır partimizin bayrağını şeref ve onurla dalgalandırdığı için teşekkür ederim. Biz 2014 yılında da 2019’da da beraberdik. 2024 yılında da beraberiz ve bundan sonra da beraber olacağız. İki başkanımızla el ele vererek ilçemizde daha nice başarılara imza atacağız. Başkanımız çıtayı çok yükseltti. 31 Mart 2024 tarihinden sonra belediye başkanlığını kazanacak olan Recep Hacı başkanımız da devraldığı bayrağı daha ilerilere taşımak ve ilçeye kalıcı eserler bırakmak için çalışmaya devam edecek.” dedi.
 

“Her zaman yanında olacağım”

AK Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Serdar Kaya’nın ardından söz alan Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar ise birlik mesajı verdi. Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı gösterilen Recep Hacı’ya elinden gelen tüm desteği vereceğini ifade eden Silpagar, “AK Parti İlçe Başkanım Serdar Kaya, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarım, değerli parti delegelerim, İlçe Belediye Başkan Adayım Dr. Recep Hacı, çok değerli hemşerilerim ve değerli basın mensupları, Sevdamız olan Çiftlikköy’ümüzde, Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın olurları ve Çiftlikköylü hemşerilerimin destekleri ile 2014 yerel seçimlerinde başlayan Çiftlikköy Belediye Başkanlığı hizmet serüvenimiz tam 10 sene boyunca devam etti. Bu süreçte tüm hemşerilerimizle bir olduk, birlikte diri olduk, ilçemizin her köşesinde AK Parti hizmet ve gönül belediyeciliğinin adımlarını attık, Çiftlikköy’ümüzle hemhal olduk. AK Parti heyecanını ve AK Parti Belediyeciliğini alt yapısından üst yapısına, sosyal belediyeciliğine kadar her alanda ilçemize yansıttık. 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ile Uzm. Dr. Recep Hacı kardeşimiz, partimizin Çiftlikköy Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. Bu süreçte Belediye Başkan Adayımız Recep Hacı kardeşimi tebrik ediyorum. Çıktığı bu kutlu hizmet yolunda her zaman yanında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizler Çiftlikköy'de kocaman bir aile olduk ve bu ailemizi hiç kimsenin bozmasına müsaade etmedik ve etmeyiz! 31 Mart 2019 tarihinden itibaren yeniden Çiftlikköy’ümüze hizmet verme şerefini bana veren değerli hemşerilerime layık olmaya çalıştım. Bu süreçte 31 Mart 2024 tarihine kadar bu şerefli görevi devam ettireceğim. Her zaman desteklerini esirgemeyen aileme, mesai arkadaşlarıma, dostlarıma, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma ve oyları ile beni şereflendiren halkıma şükranlarımı iletiyorum. Dr. Recep Hacı'nın adaylığı Çiftlikköy’ümüz için hayırlı olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.” diye konuştu.
“Devraldığım bayrağı daha ileriye taşıyacağım”
Silpagar’ın ardından söz alan AK Parti Çiftlikköy Belediye Başkan adayı Recep Hacı ise seçimi açık bir oy farkı ile kazanacağına inandığını ifade etti. Hacı Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’dan aldığı bayrağı daha ilerilere taşıyacağını da ifade ederek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle belediye başkan adayı oldum. Allah utandırmasın, yardımcımız olsun. Seçim gününe kadar canla başla çalışacağız ve seçim gününde de ciddi bir fark alacağımızı biliyorum. Bunun için teşkilatımızla ve mevcut başkanımızın destekleri ile yardımları ve tecrübeleri ile 1 Nisan da mazbatamızı alıp göreve başlayacağız. Sayın belediye başkanımız Ali Murat Silpagar’ın 10 yılda ilçeye kattıklarını görüyor ve biliyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum. Ondan devraldığımız bayrağı daha ilerilere götürmek için çabalayacağız. Kendisi büyüğümüzdür. Onun destekleri benim için son derece önemlidir.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Yalova Hayat

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.