Hava Durumu

Yalova Belediye Meclisi Ağustos ayı gündemi belli oldu

Yalova Belediye Meclisi Ağustos ayında diğer aylara oranla daha rahat bir gündemle toplanacak. 01 Ağustos 2023 Salı günü toplanacak meclise Yalova Belediye Başkanı Mustafa Tutuk başkanlık edecek.

Haber Giriş Tarihi: 31.07.2023 14:37
Haber Güncellenme Tarihi: 31.07.2023 17:11
https://www.yalovahayat.com/
Yalova Belediye Meclisi Ağustos ayı gündemi belli oldu

Yalova Belediyesi ağustos Ayı Belediye Meclisi gündem maddeleri belirlendi. 01 Ağustos 2023 Salı günü Saat 15.00'te Belediye Meclis salonunda Belediye Başkanı Mustafa Tutuk Başkanlığında toplanacak olan meclis gündemi şöyle; “Açılış ve yoklama, bir önceki meclis toplantısına ait kararların okunması. Hukuk İşleri Müdürlüğünün talebine istinaden, Kirazlı Köyü, i pafta, 33 parsele ilişkin

mahkeme karımın görüşülmesi ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Temizlik İşleri Müdürlüğünün talebine istinaden, Gaziosmanpaşa Mahallesi, 759 adada yer alan Açık Spor Tesis Alanına ilişkin plan değişikliğinin görüşülmesi ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Belediyemizin şirkette hissesi olması nedeniyle Personel A.Ş Genel Kurulunda ve Yönetim Kurulunda Belediyemizi temsil ve ilzam etmek üzere bir personele yetki verilmesi ile ilgili İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Armagaz Arsan Marmara Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin belediyemizin şirketine hissesi olması nedeniyle Armagaz Genel Kurulunda ve Yönetim Kurulunda belediyemizi temsil ve ilzam etmek üzere yetkili bir kişinin atanması ile ilgili İşletme ve İştirakler Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Yalovaspor Kulübünün, Yalova Belediyesi unvanını alarak "Yalova Belediyesi Yalovaspor Kulübü" adı altında faaliyetlerine devam etme talebiyle ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Dolu memur kadrolarında derece değişikliği yapılması ile ilgili insan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün teklifinin görüşülmesi. Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin güncellenmesi ile ilgili konunun görüşülmesi. Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tekliflerinin görüşülmesi. Trafik Düzenleme Komisyonu Kararlarının görüşülmesi. İsim Verme Komisyonu Kararlarının görüşülmesi.  İmar Komisyonu Kararlarının görüşülmesi. Dilek ve Temenniler. Kapanış.”

HABER/Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.