Hava Durumu

TÜKODER’den kurum ziyaretleri

Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Yalova Şube Başkanı Gürkan Kaçar ve yönetim kurulu üyeleri kurum ziyaretleri gerçekleştirerek TÜKODER’in çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Haber Giriş Tarihi: 09.08.2023 10:15
Haber Güncellenme Tarihi: 09.08.2023 10:15
https://www.yalovahayat.com/
TÜKODER’den kurum ziyaretleri

Bu çerçevede ilk olarak Yalova il Özel İdaresi Genel Sekreteri ümit Yılmaz’ı makamında ziyaret eden TÜKODER Başkanı Gürkan Kaçar, dernek olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Yılmaz ise TÜKODER’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirtti. Ayrıca geçtiğimiz aylarda hayata gözlerini yuman TÜKODER başkanı Funda Ayarcı’yı da rahmetle andı.


TÜKODER yöneticiler daha sonra Yeşil Körfez Su Birliği’ni ziyaret ederek Birlik Başkanı Dursun Karahasan ile sohbet etiler.
TÜKODER Başkanı Gürkan Kaçar ve yönetim kurulu üyelerinin son ziyaret ettikleri kurum ise Yalova Ticaret Müdürlüğü oldu. Burada da Kurum Müdürü Alparslan Tunalı tarafından karşılanan Kaçar ve beraberindekiler duygusal anlar yaşadılar. Yıllar boyunca Tüketici Hakem Heyetinde de görev yapan TÜKODER’in merhum başkanı Funda Ayarcı’yı rahmetle anan Yalova Ticaret Müdürü Alparslan Tunalı, “Funda Ayarcı hayatını tüketici haklarının korunmasına adamış çok özel bir insandı. Onunla Tüketici Hakem Heyetinde de uzun yılar birlikte görev yaptık. Kendisini çok özlüyoruz” dedi.


Ardından TÜKODER ve Ticaret İl Müdürlüğü çalışmaları hakkında istişarelerde bulunan TÜKODER heyeti, ziyaretlerin kurumlar arası işbirliğinin güçlendirilmesi açısından son derece faydalı olduğunu dile getirdiler.

HABER/Hilal Baldemir

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.